Rýma u kojence, zvracení...Co ještě udělat, aby rýma odezněla?

verucermi
10. pro 2021

Dobrý den, holky jdu si pro radu, už nevím co mám jeďte víc dělat. Malá 3 měsíce. Už víc jak měsíc rýma. Odsavame, větrame, zvlhčujeme vzduch... Dostala před 14 dny pamicon do nosu, trochu ji pomohl, ale v rýmě jedeme pořád. Když ji vysavam, tak je úplně vidět, že ji to tahám, až že zadu. Teď mi začala ublinkavat. Třeba v noci, nebo i před den si ublinkne, někdy víc někdy min. Ráno je vidět, že tam má hleny jak ji ta rýma stika do krku. Prosím, co ještě můžu udělat proto, aby rýma odeznela? Děkuji moc za radu

pampeliska1313
10. pro 2021

Olejový zabaly. Roztáhne to průdušky. Doktorka to viděla a poslechla, jestli je nádech a výdech čistej ?

zrzeckas
10. pro 2021

Rymu muze mit i o zubu..... Mohl vyjit "mix" jako u nas.. Maly mel rymu id zubu a pak hnef na to proste rymu.... Muzes zkusit klin do postylky aby mela uvolneny nos, nam to pomohlo hodne. A kdyz tak pisni dr nebo se zastav za ni at malou poslechne

verucermi
autor
10. pro 2021

@pampeliska1313 ve středu jsme byli na 3 měsíční kontrole a vše v pořádku. Prý je to počasím. Musím vydržet

verucermi
autor
10. pro 2021

@zrzeckas myslím, že má ještě čas na zoubky. Podeprenou postýlku mám od narození, nasivin jsem kapala týden, pak morskou vodu, vysaji a přes noc vetram... Plinka přes postýlku také prehozena. Snad se jí brzo ulevi

pampeliska1313
10. pro 2021

@verucermi je dobře ze to víte. Syn prave měl “jen rýmu” a chrcel, doktorka nic nenašla a za dvě hodiny davivej kasel, ze mu to kleslo na průdušky. Paráda.:D Tak ať jste brzo v pořádku.🙂

zrzeckas
11. pro 2021

@verucermi zoubky se muzou ozvat kdykoli... U male poprve ve 4 měs. a u maleho ve 2 měs.... To opravdu uz mas vse vyzkousene asi vyzkousene, co by mohlo ulevit 🤔 maly to mel pak z horka v baraku, ale to ted asi ne-e.... Hodne stesti at to uz konecne prejde 🍀

rencinka87
11. pro 2021

Jestli je mala kojena, doporucuju vysadit veskere mlecne vyrobky a pripadne vejce (muze to byt alergie na bilkovinu kravskeho mleka), souvisi to jak se zahlenenim, tak s ublinkavanim. Vydrz aspon tri tydny a mela bys videt rozdil. Pokud je na UM, tak zkusit to pro deti s alergii na BKM s nastepenou mlecnou bilkovinou.