Pupínky okolo konečníku, máte zkušenost?

terezapos
29. srp 2017

Ahoj holky prosím o radu dcera má okolo konečníku takové pupinky co vypadají jako puchýř ale ten to není doktor na to dnes koukal a řekl mazat imacortem a pokud do pátku nezmizí tak to se přej uvidí nemáte prosím někdo zkušenost? Přikládám foto snad vás nepohorsim

popelucha
29. srp 2017

Napadá mne jestli to nemá opar...já bohužel čas od času trpím na tento typ oparu a šíří se až ke konečníku.

puresin
29. srp 2017

@terezapos
@popelucha Taky me to napadlo, ja opar v zivote nemela na puse, ale cas od casu se mi ze stresu udela tesne nad zadkem. 😅
A vypada dost podobne.

terezapos
autor
29. srp 2017

No já ji o Matala imazolem a žádný zlepšení a ani seškrábnout to nejde 😣

terezapos
autor
29. srp 2017

Jo zapomněla jsem dodat že už to má 3 týdny

pucmelinka
29. srp 2017

Nemuze to byt bradavicka?Kamaradjy holcicka to taky mela nedavno u prdky...

terezapos
autor
29. srp 2017

@pucmelinka to mě taky napadlo ale má potom i takové malinké okolo kádi dírky 😣 doktor ještě říkal Miluška ale na ty se mi to nezda

popelucha
29. srp 2017

@terezapos nevím, zda molusky mohou být u zadečku, spíš bych řekla na obličeji apod., zkus zajít ještě na kožní, ať máš jistotu, co to je...

pucmelinka
29. srp 2017

@terezapos kamaradka to necim mazala a nastesti to preslo...chces zjistit tu masticku?Jinak ji hrozily dusikem,coz si u miminka radsi nepredstavuju...

terezapos
autor
29. srp 2017

@pucmelinka pokud tě můžu otravovat tak budu ráda za název té mastičky

pucmelinka
29. srp 2017

@terezapos pouzivala sudocrem,imazol a pokud to mokvalo,tak betadine desinfekci...

terezapos
autor
30. srp 2017

@pucmelinka děkuji moc

terezapos
autor
5. zář 2017

Tak jsem dnes byla s malou na kožním a bohužel to jsou moluska

kacasa
5. zář 2017

@terezapos a co se s tim ted bude delat? jaky je postup?

terezapos
autor
5. zář 2017

Máme pudrem vysušit a seškrábnout nehnet a pokud se nám nebude dařit tak na kožní na seškrábnout 😥 ale to prý je dost bolestivý a traumatizující pro děti 😥😥

pucmelinka
5. zář 2017

@terezapos Držím palce, ať je vše ok a máš po starostech...

terezapos
autor
6. zář 2017

@pucmelinka děkuju moc