Pupínek na intimních partiích u 4leté. Co to může být?

adela1399
15. čer 2024

Ahoj, prosím poraďte mi…dcera má pupinek na buchtičce a vůbec nevím co to je… mazala jsem framykoinem, teatree mastičkou, a nic nezabírá. Bolí ji to trosku a přijde mi,že je to horší a horší… nevite někdo co to může být? V pondělí s ni asi zajdu už k doktorce. Má to už asi 5 dni. První fotka je 2dny zpět a druhá je dnes focená.

kristyneckaa27
15. čer 2024

@adela1399 ahoj,neměla tam klíště?

adela1399
autor
15. čer 2024

@kristyneckaa27 Žádné jsem ji nevyndavala…ještě dodám,že má rýmu od té doby…ale to s tím asi nesouvisí

zmrzlinka
15. čer 2024

Podle mne si to rozškrabala a zanesla tam infekci.Maž dále Framycoinem.

martulka88
15. čer 2024

@adela1399 Mohla mít klíště a nechtěně ho odstranit poškrábáním a nebo sundáváním/navlékáním lalhotek a nikdo si toho nemusel všimnout. Já bych raději zašla k mudr, i kdyby zbytečně. A kor, jestli se to zhoršuje. Jakmile by měla teploty, neváhala bych i s pohotovostí.

adela1399
autor
15. čer 2024

Dobře moc děkuju

adela1399
autor
16. čer 2024

Koupila jsem višněvskou mast a pupinek je ještě horší…chtěla bych zitra k doktorce,ale bojim se co to je?

miryp
16. čer 2024

Já na těch fotkách prd vidím. Ale pokud je to rudý až rudo-fialový flek a uprostřed ranka, klidně ji mohla kousnout muchnička. Od těch se dělají nepěkná červeno-fialová kolečka kolem ranky a docela dlouho se to hojí a někdy to i hnisá. A nebo jí kousnul komár a jak to drbala, zavlekla si tam nějakého stafylokoka. Já myslím, že návštěvou MUDr. nic nezkazíš, mohla by vám předepsat nějaká lokální antibiotika pro rychlejší hojení.

te_reza
16. čer 2024

Mě to přijde jako takovej ten beďar. Rozškrábanej. Nezkoušela si normálně sudocrem?

adela1399
autor
18. čer 2024

Byla jsem dnes u doktorky a má abses…doktorka nedala nic a máme navštívit chirurgii a že to budou nejspíš řezat… to je šílené, jsem z toho úplně vyřízená…😔nechapu co to je a kde k tomu přišla…

martulka88
18. čer 2024

Pokud má abces, ten nechytí. Je to zjednodušeně "velký beďar". Kdyby se vracel, je to pak na zjišťování příčiny (často bývá např. u crohna, ale to je okolo konečníku). Mohou tam dát drén, pokud je velký a hluboký a vyteče tím ten hnis. Bude to dobré ✊

adela1399
autor
19. čer 2024

Tak to byl abces, bohužel to chudince museli řezat aby ten hnis vytáhli ven. Bylo to hrozny,ale konečně to máme zasebou. Dnes jsme byly na kontrole a hojí se to krásně, zitra zas. Moc děkuju za rady.