Průjem už týden. Co by to mohlo být?

nuny11
26. kvě 2020

Holky prosím vás nevíte co by to mohlo být původně jsem si myslela že je to opruzeniny jak má prujem ale už to mání na rukou a bříšku noze průjem stále trvá zvýšená teplota též byli jsme u Dr několikrát jediný co že mu vzala crp a má ho nízký takte jsme dostali pribootika a mastičku na ten zadek a poslala nás domu

te_reza
26. kvě 2020

Není po očkování?

jjasmina
26. kvě 2020

@nuny11 Mě to přijde jako atopickej ekzem, ovšem může to mít i třeba projev alergie, probrat co jste jedla jestli ste kojila, dělají to i citrusy. My měli třeba reakci po oleji Aviril

nuny11
autor
26. kvě 2020

@te_reza je ale už 14 5

nuny11
autor
26. kvě 2020

@jjasmina Kubíčkovi je 14 měsíců nekojim máme um

zuzita15
26. kvě 2020

@nuny11 vazne to vypada na atopak, zasla bych na kozni. Muzes zkusit mastit Lipikarem

jjasmina
26. kvě 2020

@nuny11 přidejte se dovskupiny poradna pro atopicky ekzem, určitě vám poradí a zašla bych na kožní. Prášek i kosmetiku používáte stejnou?

nuny11
autor
26. kvě 2020

@jjasmina ano kosmetika stejná prášek taky ale spíš mě desibze už má týden průjem a nikdo to neřeší byli jsme 2 na pohotovosti a i u dečky

jjasmina
26. kvě 2020

@nuny11 nemůže to mít z toho UM třeba?

nuny11
autor
26. kvě 2020

@jjasmina máme od narození stejnou značku a na vyšší číslo jsme teď neprechazeli takže spíše ne

ninive211
26. kvě 2020

Co vám řekli na ten průjem? Upravila bych stravu, na nějakou dobu úplně vynechala mléčné (takže UM, případně jogurty, sýry, pokud jí), totéž ovoce a nasadila protiprůjmovou stravu, samozřejmě dál ty probiotika, enterol, dostatečný pitný režim (voda, čaje, ne ovocné šťávy). V prvé řadě prostě vyřešit ten průjem a následně pak i ten případný ekzém (taky mi to připadá jako ekzém, vynechání mléka, sladkostí by právě mohlo trošku pomoct, prostě neživit ty kvasinky a naopak je potlačit). Na ložiska zinkovou mast, Sudocrem a já třeba nedám dopustit na Imazol, tam vždy když byla dcera rudá, tak po jednom máznutí do pár hodin zmizelo.

ninive211
26. kvě 2020

Ten průjem může být totiž taky jako reakce na něco, co jí (nejčastěji třeba na to mlíko-ABKM), může se jednat o potravinovou alergii, která byla vyvolána právě tím očkováním...ale to jsou jen spekulace, jako možnost, že to může být ono...nemusí. Rozhodně bych ale opravdu na prvním místě na pár dní vysadila mléko a uvidíte, podle toho bych pak dál postupovala, když by to nepomohlo...

ninive211
26. kvě 2020

Ještě poslední, co mě napadlo, zuby náhodou nerostou, speciálně stoličky? Dcera nebyla nikdy tak opruzená jako právě u čtyřek stoliček (a to bylo taky tak v tom roce a čtvrt, kdy jí lezly, měla právě u toho i ty agresivní průjmy), teploty pokud jsou mírné, by teoreticky taky mohly být k tomu...

nuny11
autor
26. kvě 2020

Dietu samozřejmě držíme a sladké mu nedávám ani normálně je teda pravda že včera už jsem mu mlíko dala protože už vydržel 6 hodin v kuse řvát on prostě to mlíko potřebuje normální stravu nechce a hlavně ikdyz ji chtěl nikdy to neměl moc jako jídlo za hodinu knucel hlady mazu imazolem nepomáhá taky.sudocremem atd žádný prášky na průjem jsme nedostaly tak se mu to bojím dát zrovna ten enterol se píše od.tri let

nuny11
autor
26. kvě 2020

@ninive211 byl bez mlíka pět dní a nepomohlo a teď jsem mu koupila bwzlakruozovw včera

nuny11
autor
26. kvě 2020

@ninive211 nene dásně nemá nateklé že by něco dalšího se koubalo

lv
26. kvě 2020

V prvé řadě - nefot intimni partie deti na net, pro nás je to opruzeny zadek, pro nekoho něco víc. Mleko Nestle AL110, Enterol, rýže, Hipp ORS, a na kožní

terezanovotna30
26. kvě 2020

Na ten průjem zkuste Hylák forte, za nás je nejlepší na srovnání. A dietu určitě, zkuste třeba rýžové mléko místo UM, na chvíli by to mohlo zabrat.