Průjem u 16měsíčního dítě, je to kvůli zubům?

diamanta
1. led 2015

Naše malá měla vždy pěknou stoličku, ale teď už 3 týdny cca má fakt průjem, že se bojím někam i jet, protože je "nevyčistitelná" kdekoliv krom doma. Nemá teplotu, ale týden rýmu. Nejdřív jsme to přisuzovali zubům, nebo jsem si říkala, že jí něco nesedlo...pediatra má už 2 týdny volno, zpočátku mi přišlo zbytečný tam běžet, malá krom toho, že se prostě zdělá až za uši, tak je v pohodě. Přemýšlím, kterou potravinou by to mohlo být, ale nevím, mívala spíš tvrdší... a krmím pořád stejně. Je možné, že kvůli zubům to trvá tak dlouho ten průjem? Třeba jeden den nekadí, ale pak si střihne třikrát tak, že ji během hodiny třikrát převlíkám. Dávám enterol, ale bez efektu, dávala jsem tři dny jen mrkev, rýži, banán...stejný scénář jako bych krmila čímkoliv jiným. Den třeba nic, ale pak třikrát za sebou. Zajímá mne, jak dlouho to prostě trvá pokud je to růstem zubů...

hojda
1. led 2015

Zkus borůvkový kompot.

janinapd
1. led 2015

@diamanta můj malej měl jednou průjem, nic jinýho,ale už jsem říkala,že s ním zajdu,i normálně jedl,dr.mu zjistila zánět močáku.

diamanta
autor
1. led 2015

@janinapd z moči?

janinapd
1. led 2015

no řekla jsem že má průjem a ona ho vyšetřovala a prohmatávala břicho,jak má močák tak ucukl a začal brečet,měl asi osm měsíců,takže další den jsme šli s močí a měl ho tam

teriszek
1. led 2015

Malej mel to same a trvalo nám to 4 mesice.Z ničeho nic průjem behala sem po doktorech a nic nenašli.Jak to přišlo tak to i odešlo.