Proplach slzných kanálků. Jak to probíhá?

petralp
16. říj 2022

Dobrý den maminky. Chtěla bych se zeptat, jestli jste některá z vás byla na proplachu slzných kanálků s dítětem starším jak jeden rok? Syn 14m měl po novém roce zánět spojivek. Od té doby mu jedno očičko pořád slzí. V 9m jsme byli na proplachu u našeho očního doktora. Bohužel očičko slzí dál. V pátek nám vypsal žádanku do Brna do dětské nemocnice na proplach. Chápu, že u takového dítěte je to celkem problém, už se brání. Mě by hlavně zajímalo jak to probíhá a na co se mám připravit 🙈🙈 když si vzpomenu jak chudák řval poprvé tak se mi málem zastavilo srdce 🙈😂 Nebo to bude úplně ten samý boj? Děkuji.

andulka007
16. říj 2022

Asi moc nepomůžu , malé šíleně slzeli oči kolikrát je nemohla ani otevřít ...
Jak to měla slepené .. po spánku bylo strašný ... Pořád jsme čistili .. pak nás poslali na proplach kanálků ..bylo jí 7 měsíců ... Vzali si ji do ordinace .. mě s chlapem nechali v čekárně .. že pak ji máme přijít ,, zachránit" takže jsme neviděli nic jen slyšeli pláč ( dost šílené pro nás ) trvalo to asi 5 minut a už pro nas šli ať si ji jdeme vzít .. hned se uklidnila a od té doby oči v pořádku