Probiotika pro 10měsíčního kojence

daasha1
29. bře 2018

Prosím o doporučení probiotik vhodných pro 10m syna. Ať sní, co sní, všechno ho ucpe a v noci ho budí bolení bříška. Dávala jsem mu BioGaiu a bylo to naprosto bez účinku. Děkuju moc 🙂

swetlusska
29. bře 2018

Zkus Laktobacílky swiss, dáváme je už dlouho a OK. A jsou určitě i cenově dostupnější. (vysype se 1 kapsle do mléka). A jídlo (banány, mrkev, japka, kaše) klidně ještě ředit převařenou vodou. Taky záleží co jí a jaké mléko pije.

handulkak
29. bře 2018

@daasha1 nám se moc osvědčili probioticke kapky od biopronu.

sirka1
29. bře 2018

Taky dávám laktobacily od Biopronu (vysypávací kapsle), ale v posledních dnech má zase dost na tuho, až u toho kolikrát brečí. Budu muset najít něco jiného.

malinovastava
29. bře 2018

Kapku olivového nebo slunecnicoveho oleje do prikrmu a je po problemu😉

daasha1
autor
29. bře 2018

@malinovastava Bohužel, ten dávám od začátku a nestačí to.

katka865
29. bře 2018

@daasha1 pridala bych vic ovoce. Chodila jsem s malou na gastro a tam doporucovali to ovoce ale neni to samospasne. Ta zacpa je opruz. Mala sice mela jeste jiny problem ale durazne nam doporucili probiotika Nekadex.

dancamich
29. bře 2018

Meli jsme probiotika od Dr. Max + hlavne hodne jablek a treba bilou Hollandii nebo jiny kvalitni jogurt zrajici v kelimku.

adau
29. bře 2018

Mě malá chodila v tomhle věku dobře po jablíčkách, někomu víc pomáhá hruška, staré dobré švestky.... hoď mu to do jogurtu a to by bylo, aby se nepo :o)

katka865
29. bře 2018

@daasha1 a jeste se dava na zacpu svestkovy sirup od weledy. To by mohlo mit uspech 🙂

lucie_j
29. bře 2018

Probioticke kapky od biopron.