Přípravek na imunitu

maminkaadela
18. pro 2018

Dobrý den, stále doma válčíme s nemocemi dětí. Nejdřív školka, pak škola. Mám tři děti a jsem s nimi vlastně stále doma. Nevíte o nějakém účinném produktu na podporu imunity?

balogis
18. pro 2018

Imunoglukan sirup

nike2015
18. pro 2018

@maminkaadela U nás třeba Imunoglukan moc nezabral, větší úspěch měl Hlíváček sirup a vitamin D...ale chce to fakt zkusit, spousta lidí nedá na Imunoglukan dopustit

kviti_s
18. pro 2018
Uživatel kviti_s je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od kviti_s.

Holky, jak posilujete imunitu u dětí. Pokud možno bez chemie? Malej je pořád nemocnej, tak bych mu ji chtěla nějak nastartovat.

marika.y
18. pro 2018

@kviti_s řekla bych, že nám funguje multi imun.

lencamat
18. pro 2018

Mam ten sami problem dceri se porad vraci ryma a kasel nemuzeme de stoho vybrabat a syn ktery chodi do skoly byl pred 14dny nemocny dcera taky tyden je ve skole a ma rymu a kasel.Tak se chci zeptat ktery bych mohla davat dceri ma 15M a muze se uzivat kdyz ma rymu a kasel dekuji.Nebo mam doma martanky ten novy sirup muzu ji ho davat kdyz je nachlazena a pak bych koupila jiny.dekuji

marika.y
18. pro 2018

@lencamat ten multiIMUN sirup je od roka. Jinak martanci, vibovit atd.u nás neměli žadný efekt.

lencamat
18. pro 2018

Aha dekuji a uziva se kdyz je zdrava nebo nevadi kdyz je nachlazena

marika.y
18. pro 2018

@lencamat dávám denně 5 ml a při nastydnutí se má dávat 10 ml.

berenika39
18. pro 2018

Tohle bereme celou zimu a když nastoupí "škrábání v krku!, zdvojnásobím dávku.
Už dva roky v tom jedeme. My rodiče, plus syn deset let.
https://www.drmax.cz/dr-max-vitamin-c-imuno-aku...

zmrzlinka
18. pro 2018

Multisanostol sirup,Laktobacilky od Swissu, Lichořeřišnice .

efkaa87
19. pro 2018

Za mě můžu doporučit určitě Sambucol. Bereme ho celá rodina od podzimu do jara a nebyli jsme nijak vážněji nemocní.

mariana221
14. led 2019

Dobrý den, na trhu je toho spousty. Mě se osvědčila Immunotrofina. Kupuji ji všem dětem a už si o ni řeknou i sami, chutná jim. Ve srovnání s dětmi kamarádek, jsou nemocné opravdu výjímečně.

masass
10. únor 2019

Denýsek je v první třídě a už od začátku roku mu dávám Imunotrofinu. Nemocný byl jenom jednou s rýmou.

caverina
10. únor 2019

mi se osvedcil po mnoha pokusech a omylech obyc.vitamin C..