Nejlepší ORL - MUDr. v Praze?

pisisvori
2. čer 2015

Ahoj, řešíme, jestli vytrhnout krční mandle nebo ne u dcery skoro 6 let. Nemocná není moc, ale spí s otevřenou pusou, v noci občas chrápe, mandle má obrovské a 1-2x za rok angínu. Hodně huhňá a mluví nosem a v noci se ještě pořád občas počůrá (2-3 za měsíc)...což dr. na nefrologii kam kvůli tomu chodíme řekla, že to někdy velká nosní nebo krční mandle dělá (děti mají horší= jiný spánek a nemohou se pak vzbudit...).
Na ORL nám dnes řekli jasně a hned vytrhnout krční , nosní není velká, ale tak obrovské krční prý dělají to samé co velká nosní...., ale já si nejsem jistá, tak chci ještě jiné názory jiného ORL lékaře.

Díky.

konidana
2. čer 2015

@pisisvori Zkus polikliniku v Italské - dopravní zdravotnictví - super ústav. Na ORL chodím s dcerkou už jen tam. Po předchozích zkušenostech s ORL(Praha východ a stř.č.kraj) nebe a dudy.

bm77
2. čer 2015

Já doporučuji Fortmedica v Modřanech na poliklinice

nelinori
2. čer 2015

Také doporučují Mudr Fořta v Modřanech- Fortmedica.

terez27
14. zář 2015

@bm77
@nelinori kolik vás to tam prosím stálo?

bm77
14. zář 2015

Vyšetření je zdarma. Resp. hradí pojišťovna. Doporučuji zaplatit ale 300,- Kč za vyšetření v konkrétní hoinu prim. Fořtem. Ordinuje v úterý odpoeldne a vezmou vás na smluvneou hodinu. ORL je semeniště bacilů takže určitě doporučji.

terez27
14. zář 2015

@bm77 děkuju,mne spíš zajímala ta operace.Pochopila jsem doufám správně,že je to soukroma klinika

sleepers
14. zář 2015

Ušní sanatorium na Chodově.

bm77
14. zář 2015

Čátsečně. Koukněte na jejich stránky. fortmedica. Cena odstranění nosních mandlí plasmou je cca. 10.000 Kč. Naštěstí na to ještě nedošlo. 🙂 Určitě tam zkuste zavolat.

terez27
14. zář 2015

@bm77 já tam právě ceník nenašla...my jsme byli teď na klinice v Plzni a řekli nám tam 27 t.:-/

bm77
14. zář 2015

Najedte na prováděné výkony a je t tam u každého výkonu. Nebo tedy bylo.

bm77
14. zář 2015

Aha, tak koukám, že ceny už tam nejsou. Bylo to okolo 10 tis. loni.

terez27
14. zář 2015

Děkuju,můžu se ještě zeptat jak dlouho se čeká na objednání a na operaci?

bm77
14. zář 2015

Objednava do tydne a operaci taky tak.

kipipipi
15. bře 2019

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na tuto kliniku: Fortmedica Modřany - je to už nějaký pátek co tady probíhala konverzace. Nevíte zda to již není na pojišťovnu? Sestra byla s malou v Motole a šílená zkušenost, řekli jí že malá bude muset znovu na operaci tak sháníme jinou kliniku po těchto zkušenostech. Děkuji moc