Něco na uklidnění pro hyperaktivní děti, děti s ADHD?

mojana
24. únor 2016

Dobrý den jen se chci zeptat mám syna 3,5 roku a je strašně divoký,neposlechne,vzteká se.Druhý syn ted 11 let byl v jeho věku to samé od 6 let diagnostika ADHD.Mám pocit že mladší má také,ale ted k otázce nemáte někdo zkušenost s něčím na uklidnění u tak malých dětí které jsou volně prodejné v lékárně? K doktorce jsme objednaní až v dubnu tak bych chtěla něco vyzkoušet co by dítě uklidnilo.Za každou radu děkuji

nonnni
24. únor 2016

@mojana nevim, zda primo na uklidneni, ale neuskodi mu aminokyseliny. Eye Q, nebo neco na ten zpusob. A vyeliminovat cukr, bilou mouku...proste rychle cukry....

mojana
autor
24. únor 2016

@nonnni děkuji mrknu na netu

p_ch
24. únor 2016

rybí tuk pomůže

mojana
autor
24. únor 2016

Děkuji zítra si vezmu od známé na zkoušku toto tak uvidíme http://www.gigalekarna.cz/produkt/the-simpsons-...

mogwaika
24. únor 2016

@mojana dáváme rybí tuk forte a MagneB6 pro dospělé, pomáhá to opravdu hodně 🙂 Jen ten hořčík je potřeba kompenzovat i vápníkem, aby jim neřídly kosti 🙂

mogwaika
24. únor 2016

jen to Eye Q nebo Esprico je hodně drahé, pokud Ti spolkne kapsli, tak třeba od Wallmarku, měsíčně to vyjde zhruba 3x levněji

eva118
24. únor 2016

@mogwaika Taky dávám malému hořčík a o tom vápníku jsem ještě neslyšela. Kolik mg vápníku dáváš? Mě doktorka řekla, že pokud nebude mít zácpu, tak to nemám řešit, ale já bych chtěla vědět, kolik můžu dát, nikde jsem to nenašla. Kluk bude mít v květnu pět a asi 20 kilo.

mojana
autor
24. únor 2016

@mogwaika děkuji já chci právě něco na zkoušku než se poradím s doktorkou tak za to nechci dávat nějak moc peněz

mogwaika
24. únor 2016

@eva118 hořčík snižuje absorpci vápníku, takže dávám to MagneB6 a jako doplněk šumáky vápníku a vitamínu D. A nesmí se brát najednou, doplněk vápníku dávám občas večer, hořčík ráno. Vápník hlídám, protože má píďa tetracyklinové zoubky - teď jsme ze 70% ztráty skloviny na cca 30% (čistím zoubky 2x týdně Elmex gelem). K doplňkům jedeme jogurty, sýry a mléko.

mogwaika
24. únor 2016

@mojana doplňky mě vyjdou cca na 150-200,- měsíčně, což je docela únosné 🙂 Wallmark dělá i balení po 30 na zkoušku. Mimochodem zkoušeli jsme Marťánky a ty ADHD ještě podpořily, jsou plné sladidel a barviv. A obyč rybí tuk mají v Albertu za 30,-, na zkoušku stačí 🙂

eva118
24. únor 2016

@mogwaika Tak šumivý vápník mi nevypije, nic šumivého nechce, ale určitě něco bude, zeptám se v lékárně. Díky

mogwaika
24. únor 2016

@eva118 není za co 🙂 Mají klasický vápník + D3 za cca 50-70,- 50 tablet od Naturvity 🙂