Mohou to být pupínky ze slunce?

donnadoublees
31. kvě 2018

Dobrý den, dnes se synovi objevily pupínky. Byla jsem dnes u doktora s dcerkou a syn tam byl se mnou a ještě nic neměl, objevilo se to, až když jsme dorazili domů... Není to jen ze slunce? Abych zbytečně neplašila, neštovice nám skončily minulý týden a chudák toho má za poslední půlrok za sebou hodně :( .

marieku
31. kvě 2018

To může být nějaká alergická reakce,já jsem kdysi měla takové pupínky z pomerančů.Určitě zajděte k doktorce třeba napíše antihistaminika a bude klid

markyzzaa
31. kvě 2018

To vypadá jako kopřivka z nějaké alergie. Takhle jsem se jako malá osypala když jsem prolítla vysokou trávou a díky tomu se zjistilo že jsem alergik na pyly s trávy

donnadoublees
autor
31. kvě 2018

@marieku děkuji, taky mě to napadli, jen nevím z čeho, nedávala jsem mu nic, co by ještě neměl :(

marieku
31. kvě 2018

Já jsem to dostala v patnácti asi a věř že pomeranče jsem jedla už dřív a teď je taky jím a nic,ale může to být i jak píše markyzzaa z trávy,z čehokoliv.Zaslabych k dr ať vás pošle na arelgologii a tam mu udělají testy.Po třicítce se mi zas po sňedení khaki udělalo pár takových pupínků takže já to mám občas z tropického ovoce,ale ne vždy to je taky divné 😏

penelopaw
31. kvě 2018

Můžeš zkusit dát fenistilové kapičky - a když to už po první dávce začne mizet, tak to byla alergie.

Mně tedy napadlo, jestli to nemůže být z potu - mně vyskočilo něco podobného včera pod podprsenkou, je u nás přes 30 stupňů, hodně jsem se zpotila, chodila ve stejném oblečení + jak se jinak hodně často myju, tak mi vyskočila kopřivka. Večer sama zmizela, takže to fakt bylo od podráždění potem... Jak byl syn oblečený?

marieku
31. kvě 2018

@penelopaw to jsou spíš puchýřky jako u alergie než kopřivka,ale ten fenistil je dobrý nápad

evakaspar
31. kvě 2018

To vypada jak koprivka, alergie. Hrozne to svedi

donnadoublees
autor
31. kvě 2018

Napadlo me mu dat Dithiaden, ktery mel kdysi, kdyz doktorka myslela, ze ma alergii a nakonec se z toho vyklubala "mandlicka" a prosel si operaci 🙂 . Tak jsem mu pulku dala a pupinky pomalu ale jiste mizi, takze zitra objednavam na alergologii, pac mam stejne s pani doktorkou z alergologie a imunologie naplanovano tam maleho behem pul roku objednat 🙂 . Takze je to zrejme jiste, ze alergie, ale ted z ceho :( .

cherris
31. kvě 2018

Může to být i na nezralé ovoce, malý v klidu baští broskve a když jsem mu minulé dala takové tvrdší, tak se mu též vyrazilo pár pupínků...

vendelinka08
31. kvě 2018

Syn to obcas ma..kdyz sni neco..na co reaguje..

priefi
1. čer 2018

@donnadoublees a co posl.3 dny jedl jinak? Jahody, ryba, rajce? Nejaka zelenina nebo ovoce? Jina vypada to na alergii.

donnadoublees
autor
1. čer 2018

Ty blaho, tak to byla z tech moznych alergenu asi cokolada, jahody, nektarinka, pistacie (mel zmrzlinu), koupili jsme rybizovou stavu, ale rybiz papa normalne, tak si nejsem jista jen tou stavou... Nejak se mi nechce verit. Ze by to mel ze steaku a nebo nejakyho masa, co jsem varila/pekla/smazila, brambory, testoviny a ryzi taky pochybuju :( takze bud ta ryvizova stava a nebo neco v trave, pac vcera nez jsme vyjeli k doktorce, tak maly problehl vyssi travou, ale to nikdy nemel :/ . Bud ta trava a nebo ta stava. Jeste slunicko me naoada, ale to by nemel asi i pod oblecenim :/ .