Mohly by to být neštovice?

luxinka1
16. zář 2016

Dobrý den,
ráno se dcera vzbudila s pupínkama (všimla jsem si na pusince a na ruce), myslela jsem že jen od komára. Pak jsem si postupně během dne všimla i dalších - na ruce pod prstíky, na zadní straně stehen na obou nohách. Tak nevím, jestli jsem si toho ráno jen nevšimla nebo se jí to přidalo během dne. Mohly by to byt i neštovice? Abych kdyžtak stihla jít ještě pro něco do lékárny teď před víkendem. Ale teploty nemá a nemá ani žádný pupínek na zádech, tak právě nevím.
Děkuji

tahejhula
16. zář 2016

Dcera ma presne tohle od komaru. Ale ber to s rezervou.

luxinka1
autor
16. zář 2016

No já si myslela, že to bude spíš komár, ale.zmátlo mě jak pořád během dneška objevuji nové štípance.

lv
16. zář 2016

podle mě muchnička, taková svinská malá mucha štípavá. Neštovice nemaj takový červený kruh, otok. Jdou cestou na trupu, hlavě, pak teprve končetiny

luxinka1
autor
16. zář 2016

Děkuji 🙂

tahejhula
16. zář 2016

@luxinka1 Dcera mela po komarovi pod prdelinou flek o prumeru asi 15cm. Tyhle divne reakce ma cim dal vic deti. Hmyz je zrejme necim intoxikovan nebo neco.

luxinka1
autor
16. zář 2016

@tahejhula bobek :( je ten hmyz nějaký divný. Tohle bude asi ta muchnička.

tahejhula
16. zář 2016

@luxinka1 A svedi ji to?

luxinka1
autor
16. zář 2016

@tahejhula jojo svědí. Většinou když ji štípl komár tak o tom ani nevěděla, že nějaký štípanec má a teď si to chce pořád škrábat, hlavně na té ruce. Dostane fenistil po probuzeni a snad to brzy přejde.

tahejhula
16. zář 2016

@luxinka1 Drzim pesti, at to ma brzy zahojene. V tomhle se fakt tesim na zimu, az hmyzaci chvili odtahnou do pudele.

luxinka1
autor
16. zář 2016

@tahejhula Děkuji 🙂 to už se taky těším 🙂

yerry
16. zář 2016

@luxinka1 nestovice vypada spise jako puchyrek. Na vrsek podlity vodou. Z tech fotek to moc neni videt ale spise bych tipla nejaky hmyz ☹

luxinka1
autor
17. zář 2016

@yerry ano, byla to ta muchnicka, včera večer jsme ji ještě stihly zlikvidovat a štípance už vypadají lépe. Ono právě byly uprostřed takové světlé puchýřky, tak jsem se lekla, ale byl to ten hmyz.

muntova
4. lis 2020

Můžou to být neštovice