Máte zkušenosti s Echinaceovými kapkami u starších dětí?

gab7
30. pro 2011

Začala jsem dávat Echinaceové kapky staršímu synovi 8,5let.Jelikož má poslední dobou opakovaně kašel a rýmu 😒 .Týden je nemocný,týden chodí do školy.Jinak pravidelně od konce srpna až po celou zimu,obě děti užívají Celaskon s limetkou a vcelku se mi drží 😉 .
No,ale v družině,když jdou ven,tak běhají třeba v mikině,a nikdo si jich nevšimne ☹ .Teď,když napadl ten mokrý sníh,tak se děti samozřejmě rozmáchaly - nebyly jsme jiní 😉 ,taky jsme to milovali.Ale pak jim bohužel nikdo nepřipomene,ani na ně nekoukne,aby se převlékly do suchého. ☹ .Bohužel to není jen můj syn.A tak opět kašel,rýma.No,už nevím,co dávat na kašel.Ale to už jsem se rozepsala hodně 😀
Zajímají mě hlavně Vaše zkušenosti s Echinaceovými kapkami,jelikož jsem je zkusila dávat týden i mladšímu 5letému synovi,a ten se nám osypal.Dr.mi říkal,že to byla alerg.reakce potravinová.Probrali jsme to horem dolem,a na nic z jídla jsme nepřišli 😒 .A jediné,co nás napadlo byly právě tyto kapičky,a tak jsme přestali mladšímu dávat.Máte někdo zkušenost???Děkuji Vám 😉 Hezký den.