Malá, 15 měsíců, světlá stolice. Může jít o vážný problém?

seimonka93
22. dub 2024

Zdravím, chtěla bych se zeptat. Malá 15 měsíců 3 měsíce na um mléce večer . 3x se budi na mléko . Vyzkoušena 3 uměla mléka a k problému . Částo ma světlou stolici až do bílá. Po hippu měla až bílý průjem. Teď zkouším kendamil a světlou stolici má pořad. Někdy normální někdy zase světlou .Odbourala bych hned mléko jenže malá se mi budi hlady .muze jít o vážný problém ? Řešila jsem to s doktorem ale ten přistupuje k broblemu jako ze se nic neděje ze to muže být z mleka . Nevím jak mám řešit problém a
Docela se bojím o malou . Děkuji z radu .

klokanka31
22. dub 2024

@seimonka93 Se stolicí ti neporadím, ale nemůžeš dávat k večeři kaši? Zasytí víc než mléko

hennrietta
22. dub 2024

@klokanka31 Dcera měla k večeři kaši a J tak se jednou dvakrát za noc vzbudila a bylo to hladem. Dudlík a ani spaní se mnou nepomohlo, jediné flaška.

Zakladatelko, takovou stolici měla stále nebo až v poslední době? Co jinak baští? A ještě mě napadlo, jestli to nemůže být např. od zubů?
Moje dcera měla kolikrát stolici lehce do zelena a je ok.

odula
22. dub 2024

proc by mel byt problem se svetlou stolici Jakoze slinivka, jatra? spatny traveni tuku? Je stolice mazlava, jilovita? Googlila jsi? ;) ja taky. :D Hele maly deti maji svetlejsi stolici prave kvuli slozeni stravy. Pokud nema jiny problemy, prospiva, pribira, tak by to opravdu melo byt ok. Jestli si nejsi jista, trvej na krevnich testech. Ale rekla bych ze to muze byt z mleka.

seimonka93
autor
23. dub 2024

@odula tak stolice je do bíla . Jak kdyby nestravene mléko . Zarazil mě právě průjem kdy to bylo až moc bílé jak melta .

seimonka93
autor
23. dub 2024

@klokanka31 kaši mi vůbec nechce , dávám polévky

seimonka93
autor
23. dub 2024

@odula
@hennrietta stolice začala být taková až když jsem ji zařadila um . Nebylo to časté tak jsem si řekla ze to je asi tím začátkem . Jenže teď to je už 10 den . Vyměnila jsem hipp za kendamil tak se to zda být lepší ale prostě svetla stolice je pořad

hennrietta
23. dub 2024

@seimonka93 Bobek v plíně mi přijde normální. 🤷‍♀️ A pod pojmem světla stolice si teda představuju něco úplně jiného.
Maximálně zkusit od lékaře vyžádat stěry.
Jo a mimochodem, UM by se nemělo měnit dřív jak po 14 dnech, pokud z něj není nějaký velký problém.

odula
23. dub 2024

@seimonka93 tahle barva je normálni rekla bych.

seimonka93
autor
23. dub 2024

@hennrietta menim um po měsíci . Jo tahle stolice je po kendamilu . Po hippu ji měla úplně bílou