Lázně po operaci slepého střeva s doprovodem. Máte zkušenost?

kessy27
15. lis 2022

Dcerka 6 let je aktuálně po operaci slepého střeva s komplikacemi. Už ted víme že bude mít nárok na lázně. Zajímalo by mě zda tu má někdo zkušenost ohledně doprovodu ubytování s dítětem. Je ji již 6 let tak jen vím že jako doprovod si celý pobyt platím. Jen jestli s tím dělají problémy atd. Nechce se mi nechávat malou někde na měsíc samotnou obzvláště po tom co má ted za sebou. díky

hannyss
16. lis 2022

@kessy27 hodně záleží na aktuální kapacitě lázní, nejlépe si tam zavolat a zeptat se... vím, že po slepáku jezdí děti do Klimkovic, byly tam i 6 leté s doprovodem...

kessy27
autor
16. lis 2022

@hannyss děkuji za info 🙂

glimmer
16. lis 2022

@kessy27 my jsme řešili lázně se synem (těžký zápal plic). Byla jsem s ním já, jako doprovod, v tom roce kdy mu bylo 6 let, jsem byla zadarmo. Na pobyt v lázních jsem měla vystavenou klasickou neschopenku.

kessy27
autor
16. lis 2022

@glimmer no malé bylo 6 let ted v Červenci , ale co jsem tak kolem všude pročítala tak tam bylo, že od 6 let si to doprovod hradí. Ale děkuji za příspěvek, zatím je dcera 3 dny po akutní operaci tak hledám informace , at je člověk připraven na vše. Díky 🙂

hannyss
16. lis 2022

@kessy27 dceři bylo 6 let v červenci, podávala jsem nedávno žádost na pojištovnu skrz léčebnu a i když obvodní psala včetně doprovodu, schválili to jen dceři. je hendikepovaná, ztp/p průkaz, řešíme dál...