Krupičková vyrážka. Co by to mohlo být? Čím mazat?

jitka1998
3. zář 2021

Ahoj, už par dni má syn na cele vyrazku, nejdřív to vypadalo jako potnicky (spi na brise, hlavu zaborenou do matrace), začíná se to ale rozlezat, ted se mu tam udělaly takové fleky, vypadá to ze ho to nesvedi..žádnou novou potravinu nejedl on, ani já, takže alergie ais ne..tuší někdo, co by to mohlo být, čím mazat? Pokud se to nezlepší, samozřejmě plánuju jít k lékaři 🙂

martt
3. zář 2021

@jitka1998 Alergie se může objevit i po potravinách , které normálně ji/jíš. Neměnila jsi třeba prací prášek, mýdlo? Mně to přijde jako kontaktní alergie. Nebyl v kontaktu třeba s nějakým zvířetem?

ekou
3. zář 2021

@jitka1998 mazala jsem to timto. Dr mi rekla, ze je to reakce na zmenu praciho prasku (ktery jsem ani nemenila :D)

jitka1998
autor
4. zář 2021

@martt červené flicky po chvíli zmizely, nemenila jsem prave vůbec nic, žádné zvíře taky nepotkal😅 včera jsem potirala hermankem a vypadá to, ze se to lepší 😊

jita123
5. zář 2021

Naše malá mela vyrazku po celých zádech ve 4měsících, zřejmě po tom, co já snědla čokoládu. Pomohl uriage z lékárny, sprej se zinkem na střídačku s cica krémem, ale trvalo to měsic