Krev ve stolici u 2měsíčního kojence

lakynka16
13. črc 2016

Dobrý den, mám 7 týdenní dceru a už týden máme občas ve stolici hlen s krví, nebo krevní žilky. Doktorka zatím nic neřeší, prý je možná trhlinka v zadečku. Mě to ale leží v hlavě, protože od trhlinky by krve bylo podle mě méně. Zároveň stejnou dobu, co se objevuje krev léčíme moučnivku ( nějakou vodičkou) . Může mít spojitost používání vodičky na moučnivku a následnou krví? Dle doktora spíš ne. Nemáte s tím někdo zkušennost? Nerada bych něco podcenila... zároveň nechci ale dceru vystavovat zbytečným vyšetřením ☹ Jinak dcera přibývá dobře, je usměvavá a působí zdravě .Moc díky

evulina77
13. črc 2016

@lakynka16 pokud kojíš, může mít malá problém třeba s lepkem, nebo s kravským mlékem v tvé stravě. Zkus na cca 14 dní vysadit potraviny s lepkem a taky všechno mléčné včetně hovězího mléka a uvidíš, jestli se malá zlepší. Taky si začni dávat probiotika, to může pomoci i na tu moučnivku u malé a malá bude líp trávit. Pokud nekojíš, zkus vyměnit mlíčko a taky ty probiotika malé. Snad se to brzo uklidní...

dzungala
Autor odpověď smazal
Zobraz
dzungala
Autor odpověď smazal
Zobraz
lakynka16
autor
13. črc 2016

Moc děkuju za rady, od včera nejím mléčný výrobky , omezim i pečivo atd.... snad nám to pomůže, písnu, jak to vypadá.... díky ženy 🙂

dzungala
Autor odpověď smazal
Zobraz
lakynka16
autor
20. črc 2016

Ahojky ženy, tak jsem přestala jíst mléko, lepek a hodně omezila cukry a beze změn, dietu držím 8 dní...občas se krev v hovínku objeví a moučnivka také nemizí.....i když jí léčíme , zůstává pořád jeden flek uvnitř pusiny. Netušíte za jak dlouho by ta krev měla zmizet, v případě mléčné alergie?moc díky

dzungala
Autor odpověď smazal
Zobraz