Kašel u dvouleté

zuzacek26
22. únor 2017

Holky prosím poradte, malá od úterý min. týdne kašle, ve čtvrtek jsme byly u MUDr. tak jí napsala Prospan a nějaké kapky, že průdušky má čisté, kašel měla hodně vlhký, dnes je středa a kašle stále, bez teplot, jen kašel je sušší. Myslíte, že mám jít ještě tento týden na kontrolu nebo je ještě čas na zlepšení? Díky za rady

zuzacek26
autor
22. únor 2017

Teplota ted 37

soyevita
22. únor 2017

@zuzacek26 37C není teplota.A kašel trvá dlouho,stalo se nám,že i 3-4týdny.Pokud by to měla na průduškách,tak by jsi to snad poznala.Ale pro svůj klid k dr.klidně zajdi.Od toho tam přeci je🙂

helen_h
22. únor 2017

@zuzacek26 Já sama jsem měla min. týden kašel - postupně od víkendu, přes celý týden, další víkend a noci stále horší, už jsem si myslela, že naběhnu k dr. a hle, včera zlom a začalo se to zlepšovat: opravdu až po 7-10 dnech. Pořádný kašel se dokáže člověka držet docela dlouho.
Jaké mívá noci - vyspíte se??

zuzacek26
autor
22. únor 2017

Nakonec jsme byly...ma sirup tentokráte na suchý kasel a ještě zase jine kapky a prý je normalni kdyz ji to bude cca 10 dni držet. Přece jen u tak male mam strach něco pdcenit. Ale průdušky na OK. Tak snad jsme tam nechytly nic dalšího. Těch 37 vim, že je normal. A díky 🙂