Kašel pouze přes noc

alena19691
7. únor 2017

Ahoj všem mám čtyřletou dceru která po nastoupení před rokem do školky trpí na kašel pouze v noci bez rýmy horečky lecily jsme sinecod,ditustat stoptusin antibiotika byly jsme na alergologii testy neprokázaly žádnou alergii astma se zatím nepotvrdilo začal ji čtvrtý rok od listopadu az do ted byla kupodivu bez kašle a rýmy ale predevcirem se kašel vrátil ale v tom nejhorším stavu kdy je to cely den a bez dvou hodin cela noc dostali jsme ditustat ale bez nejmenšího zlepšení takže ráno opět dr momentálně kašle ted už dvě hod jsme bezradny:(

hojda
7. únor 2017

Mrkni na Hemofilus, jestli by to nemohlo být ono. Já se ho nemohla zbavit☹. Kašlala jsem měsíc, fakt hrozně, manžel už měsíc a půl, konečně si došel pro atd.

kika_21
7. únor 2017

@alena19691 Někdy pomáhal polštář navíc,pořádně vysmrkat-jestli má i rýmu a vlhký vzduch-vypnuté topení, mokré prostěradlo někam k hlavičce...Taky někdy obklad ne krk-šátek, igelit a mokrou-vlažnou vatu.Někdy i Fenistil-ale to spíše na dráždivý kašel alergic. typu-dala nám ho kdysi dr. pro dceru.Syn míval spíše štěkavý kašel-to jsme měli jít k otevř. oknu-aby splaskly nateklé hlasivky. A měl v případě nouze nějaký čípek-kdyby se dusil-to ale evidentně u vás nehrozí.🙂Joa sjednou dcerou jsme dostali Bronchovaxom-a byl klid definitivně.Na imunologii tedy...

hojda
7. únor 2017

@kika_21 Ten igelit by se na zábal dávat neměl, zábal má ty škodliviny vytáhnout z těla a igelit je do něj zpět zarazí, nejlépe suchá bavlněná plena na to mokré.

kika_21
7. únor 2017

@hojda Máš možná pravdu-mně říkali, že se to má zapařit-jako prisnitz-ale je to už info stará_měla jsem babičku dr.-narozena ale 1912, taky tetu-prostě staré ,,babské" rady.🙂

hojda
7. únor 2017

@kika_21 Vím, že se to říká často, ale není to správně, dřív přece žádný igelit neměli a obklady se používaly hodně.

tady sekce obklady se o tom píše:
http://www.studioanela.cz/tipy/prednasky-mudr-s...