Je ta vyrážka spála nebo něco jiného?

ahojcau
6. bře 2019

Ahoj..syna ( 7let) dnes ve skole pry bolela hlava a byla mu zima ze ho uvolnili z jedne hodiny a nechali ho lezet ve druzine...kdyz jsme sli ze skoly tak byl v pohode..a tedka jsem si vsimla ze ma cervenou vyrazku na tvarich...pak.pa osypane cele telo...na brise a zadech nacervenale pupinky a na rukou a nohou takove jakoby vystouple pupinky ald v barve kuze...teplotu nema nesvedi ho to..co to muze byt ?

ahojcau
autor
6. bře 2019
moxha
6. bře 2019

Spála by neměla zasahovat obličej a on to tam má...nemůžou to být spalničky? Teď je ta epidemie...

ahojcau
autor
6. bře 2019

@moxha v roce 2013 byl proti spalnickam a zardenkam ockovany...jak googluju tak mozna 5 nemoc

kajalka
6. bře 2019

@ahojcau Že byl očkovaný neznamená, že má protilátky. Spousta nakažených je očkovaných.

saminomimino
6. bře 2019

@ahojcau ockovani je blud,není chráněny,ničím,jen když je prodělá má doživotní imunitu,nechci strašit ale dost to vypadá jako spalničky,ale může to klamat,5 a 6 nemoc nám taky nezasahovala obličej,lékař a držím palcev

kittyy17
6. bře 2019

Alergie?

leymea
6. bře 2019

Normalne bych rekla, ze koprivka, ale rikas, ze to nesvedi. Jestli to do zitra nezmizi tak bych radeji zavolala doktorce.

vendelinka08
6. bře 2019

Sla bych k doktorce...pokzd se necitil dobre..bude to asi nejaka nemoc a nejsme doktori...takze bych konzultovala..ma to hodne.

ahojcau
autor
6. bře 2019

@vendelinka08 zitra rano jdeme stopro k doktorce..ale prave ze je uplne ok akorat ma tohle po tele a obcas ho to zasvedi

barulina
7. bře 2019

Jak jste dopadliu?

ahojcau
autor
7. bře 2019

@barulina tak je to 5.nemoc 🤯 tejden doma

biedronka10
7. bře 2019

@ahojcau ahoj, ted teprva vidim diskuzi. Jo je to pata nemoc, zadne spalnicky, my tohle meli taky tu vyrazku, zakladnim znajem je, ze nesvedi. No mame za sebou aj 6 nemoc.

ahojcau
autor
7. bře 2019

@biedronka10....sestou mel syn nekdy kolem roka ..takze jeste cekam sedmou 😂🤦‍♀️

biedronka10
7. bře 2019

@ahojcau no ona je prej i 8 a 9 jsem nekde cetla a koukala jak blazen, jak tu skalu postupne rozsiruji. Pritom je to takove vzdycky nanicovate. Mala mela vzdy teploty a nechut k jidlu a nechtela nic pit, ale jinak ji nemohli prijit na zadnou vyraznou pricinu

saminomimino
7. bře 2019

@ahojcau super,rozhodně lepší varianta,brzké zdravíčko