Holčička 3 roky...Opruzená nebo infekce?

monik111
15. led 2021

Holky prosim o radu nebo radu. Moje mala (3r) rika, ze ji stipe pipka. Prvne jsem myslela, ze je opruzena. Mazla Bephantenem. Ted vecer pri koupani jecela, ze ji to stipe...Tak pri utirani, ze se podivam poradne. Vubec nechtela, abych ji tam sahla. Ale podarilo se, a kdyz sem hodne rozevrela ty pysky, tak to tam ma hodne cerveny..az se mi zda ze to mokva. Ne kolem posevniho vchodu, ale kolem klitorisu. Mazla jsem Bephantem, ale nevim jestli je to vhodne. Urco v po pujdem k mudr, jestli se to nezlepsi.... Ale ted prosim o radu cim treba mazat nebo oplachovat. Ted byla curat a desne ji to stipe. Moc dekuju za rady nebo zkusenosti.

veronikav31
15. led 2021

Nepoužívat žádnou pěnu do koupele, jen umývat prcinu vodou(žádné ubrousky). Zkus namazat Imazol Plus krém. Doporučila mě to gynekoložka pro dcerku. Určitě doporučuji šetrnější prací prášek na kalhotky+zatím žehlit z obou stran, dávat bavlněné

jitka_cv
15. led 2021

Určitě imazol, zklidní se to.

zakyna21
15. led 2021

Dceři na to samé pomohl slabě růžový roztok hypermanganu jako sedací koupel a ještě slabě maznout canestenem a za dva dny bylo po problémech, doporučeno od dr.

guliii
15. led 2021

Ještě můžeš oplachovat řepikem nebo silným černým čajem. Než třeba dojdeš do lékárny.

laja64
15. led 2021

Taky nám kdysi pomohla slabě růžová koupel z hypermanganu. Od té doby myju holky pouze Herbalonem- mycí gel z dubové kůry a je klid.

guliii
15. led 2021

A dystak ať čůrá ve sprše nemuselo by jí to tolik štípat

keksik002
15. led 2021

Muzete koupat v salveji, nebo slabe dubove kure, po curani vlaznou sprchu, netrit papírem ani ubrousky. No mazat muzete canesten jestli mate doma a hodne vetrat

aneta_v
15. led 2021

Kromě hypermanganu ještě sedací koupel z měsíčku

krupka3
15. led 2021

@laja64 idealni je nemyt genital holcicek nicim. Staci cista voda.

monik111
autor
16. led 2021

Holky, diky za Vase radky....letim do lekarny a snad neco zabere🍀

monik111
autor
16. led 2021

Ten Canesten jsem si nebyla jista, jestli muzou takto male holcicky🙈

marcicek84
16. led 2021

imazol, nebo canesen a na to sudocream (po imazolu a sudocremu to přestane štípat)

zuzangel
16. led 2021

To vypadá spíš na zánět močáku a ATB vás neminou asi. Doporučuji všechny sprchové mýdla prýč, umývat jen vodou a vždy po toaletě omýt odvarem heřmánkovým, možná ta sedává loupež v jemném roztoku hypermanganu, a pak namazat sudocremem.
Určitě tento sirup je super.
Musí moc pít a čurat, nezadržovat čůrání, třeba do vany v teple vodě. Držím pěsti ať je brzy líp ❤️
https://www.benu.cz/uroval-mega-brusinka-sirup-...

priefi
16. led 2021

@monik111 zkus sudokrem

krupka3
16. led 2021

Pokud to od vcerejska nepovolilo, tak bych vyhledala lekare, ta uz prece musi byt chudera zoufala ☹