Espumisan a BioGaia. Můžu kombinovat nebo raději zůstat u jednoho?

21. říj 2021

Dobrý den.Mam otázku.. Můžu dávat espumisan po 3h před jídlem v 1h dát poslední a pak v 10h dát BioGaia ? Nebo raději zůstat u jednoho ? Espumisan můžeme dávat vždy před jídlem..Ale BioGaia jen 5kapek za den.. 🤷‍♀️ A když mám 14dni staré miminko na jak dlouho a kdy dávat na bříško? 🤨

pampeliska1313
21. říj 2021

Ráno v šest vždycky dám Vigantol na lžičce, pak do mlika zamíchám Biogaiu a nakonec lzickou do pusinky Espumisan. Po zbytek dne jen Espumisan. Na bříško to jde vlastně hnedka, já osobně dávala ale až po odpadnutí pahýlku.🙂

marcicek84
21. říj 2021

Na brisko az odpadne pupecni pahyl,biogaia je probiotikum,to muzes davat kdykoli i soucasne s espumisanem,ja davam k espumisanu biopron baby

autor
21. říj 2021

Pahylek nám už uoadnul v porodnici.. Takze můžu dávat na bříško a na jak dlouho ?

autor
21. říj 2021

@pampeliska1313 A jak davkujete V těch 6? Kolik kapek ? A pak samostatný espumisan dáváte 10kaoek ?

pampeliska1313
21. říj 2021

Tohle všechno dávám hnedka ráno v šest jak se vzbudí na krmení (nerada bych to posouvala, takhle je to jistota- všechno ráno, vim, že cca od 10 spí jak dudek, o půlnoci mívá poslední krmení a v šest už tohle) Vigantol je jedna kapka, Biogaia pět kapek a Espumisan 10 - ale syn prdí šíleně, proto tolik, jinak muže byt 5-10 kapek. Jinak lékárnice mi říkala, že nevadí dávat Espumisan po každým jídle (krmim tak pětkrát šestkrát za den) původně mi říkala třikrát, tak jsem se radši ještě ptala.

pampeliska1313
21. říj 2021

Synovi je teda přes tři měsíce, ale na to se lékárnice ohledně espumisanu ani neptala, že to působí jen ve střevech a nemám se bát.

n_ikola
21. říj 2021

Vitamin D davam na večer, biogaiu jsem dávala 5 kapek vzdycky ráno cca ve stejný čas … vše vždy před jídlem.
Po nějaké době jsem vyřadila biogaiu- žádný účinek a rozdíl jsem neshledala s ni nebo bez .. ale to až někdy po 2 měsíci