Dlouhodobá teplota u dcery

hanka.knizkova
18. bře 2017

Ahoj holky,nesetkala jste se s tím některá? Dcera má od 25.2 teplotu 37,3-37,7 nejřív si stěžovala i na bolest břicha a pocit na zvracení ale to už si ted nestěžuje,teplotu má ale stále momentálně bere 9.den atb Klacid a stále má 37,3..doktorka ji udělala CRP,stěr z krku,krev,moč vše vyšlo v pořádku..po týdnu když se tále nic nejlepšilo nás poslala do Motola-tam dceři vzali krev,moč,udělali sono břicha,rentgen plic,stěry z krku a opět vše vyšlo naprosto v pořádku.doktorka ji tedy předepsala ATB že by měli pomoc,ale teplotu má stále,nic ji nebolí,tak já už nevím..ATB bere tedy zbytečně..
Už 3týdny nechodí do školy,3 víkend trávíme doma..včera na kontrole ji doktorka opět naměřila 37,6 takže pokud bude mít teplotu i v pondělí tak máme jet opět do Motola..
už jsem celkem zoufalá co by to mohlo být ☹️️

misadan
18. bře 2017

toto jsem mela a vysly mi pozitivne protilatky na mononukleozu...Eb virus.. tam proste musela bejt dieta..s tim se vicemene jinak nenadelalo nic..zalezi na co vsechno ji brali ktev.. samozrejme to muze byt cokoli jineho..jen vlastni zkusenost...

hanka.knizkova
autor
18. bře 2017

@misadan na mononukleózu a žloutenku ji taky brali krev- a vyšla negativní.. to napadlo doktorku jako první..fakt záhada ☹️

misadan
18. bře 2017

@hanka.knizkova tak co zkusit este jinam, vic hlav viv vi...

petastastna
18. bře 2017

Já jsem měla zvýšenou teplotu několik lek kvůli chronickému zánětu, v krvi to poznat nebylo a ani na ultrazvuku, až když mi ho vyndavali, říkali že to bylo chronické a od té doby mám klid

petastastna
18. bře 2017

Chronickému zánětu slepého střeva 😀 jsem zapomněla napsat

hanka.knizkova
autor
18. bře 2017

@misadan jako myslíš ještě k jinmu doktorovi? Už byla u dvou..dětská už nevi, v pondělí máme jet zase do Motola..

hanka.knizkova
autor
18. bře 2017

@petastastna
Slepák bolí né? A jak nakonec u tebe přišli na to že to bude slepàkem?

alboo
18. bře 2017

@hanka.knizkova jako mala jsem mela jednu dobu neustále zvysenou teplotu cca do 37.5 a a nic se neprislo. Byla jsem asi tak 4-5trida.

soyevita
18. bře 2017

@hanka.knizkova A ve škole je v pohodě?

hanka.knizkova
autor
18. bře 2017

@soyevita škola by měla být v pohodě,učení jí jde..začlo jí být špatně v sobotu když jsme měli jet na matějskou pouť tak si nemyslím že by to bylo školou i když taky mi to napadlo,ale z jejího vyprávění je vše v pořádku..

jasmi
18. bře 2017

Jee,dekuji za otazku,snad nekdo poradi..presne toto ted resim u syna,pred mesicem mel dva roky.Asi od 10.ledna ma neustale teploty od 37,2 - 37,6..uz tedy pres 2 mesice.Doktorka vzala krev a moc..vse ok,take nas poslala na rtg plic a ok..stery na orl take ok..Syn nema zadne potize,spi,ji,lita,ma dobrou naladu..obcas je den,kdy teplotu nema,ale to max.jednou za tyden..Taky uz nevim,zda to mam dale resit..a dr.uz vlastne taky nevi..

soyevita
19. bře 2017

@hanka.knizkova My taky máme často teploty,běžnou má 37,3C což vůbec neřeším.Celkem často má i 37,5C .Občas ji bolí břicho,ale to přikládám tomu,že je jí 12 a pomalu se blíží čas ms.
Jinak starší dcera mi nikdy neřekla,že by měla ve škole problémy a měla ,ale dozvěděla jsem se to až s odstupem času.....

hanka.knizkova
autor
19. bře 2017

Tak dnes opět teplota 37,4 ale je úplně v pohodě,nic ji neboli..jsem zvědava co ji zitra řeknou v tom Motole..

hanka.knizkova
autor
19. bře 2017

@jasmi
@jasmi tak to je stejny jak u dcery,je to fakt záhada..dcera ted dobrala Atb a stejně má teplotu pořád 😟

petastastna
20. bře 2017

@hanka.knizkova no mě nejdřív bolel, tak sem byla hospitalizovaná a rozehnali m ito kapačkama a potom už mě ani tak nebolel právě... a přišli na to právě kvůli té první hospitalizaci, že to určitě bude ono...

normalnimatka
20. bře 2017

záleží na co všecko jí dělali testy.... já měla dlouho mírně zvýšenou teplotu kvůli borelióze

jinak slepák bolí, akutní jo, chronickej nevim. ale spíš to začíná tím, že je ti špatně právě...než že by tě přímo rovnou bolelo vpravo na břiše dole...

petastastna
20. bře 2017

@normalnimatka právě že mě špatně nebylo vůbec,vždycky okamžitě ostrá bolest napravo a t sem byla se slepákem v nemocnici třikrát a vždycky jen ta ostrá bolest

normalnimatka
20. bře 2017

@petastastna tak třeba se takhle projevuje ten chronickej, ale u akutního jsou i projevy jako u střevní chřipky

petastastna
20. bře 2017

@normalnimatka 🙂 měla jsem ho nejdřív akutní,potom chronický, příznaky typu zvracení a podobné být mohou a nemusí....