Děti nemocné na přeskáčku, jak to řešíte?

diamanta
25. bře 2015

Moje otázka zní, jak řešíte, že vám děti marodí jedno, pak druhé, pak zas to první... a přitom máte školáka třeba. To znamená týden nejde do školy, protože je nemocný, druhý týden zas ho tam nemůžete vozit, protože má horečku druhé dítě, které jinak vodíte sebou, no a třetí týden zas leze nemoc opět na prvního nebo je holt také blbě i vám a máte k lehčí nemoci dítěte horečky i vy samotné. My to teď máme v bledě modrém, nemám ještě školáka, ale až to bude, tak nechápu jak se toto řeší. Nikdo jiný ho ze školy nevyzvedne, ale tahat sebou nemocné mladší dítě, to mi taky přijde divné.... Ty absence ve škole asi budou hrůza, protože když už bude zdravý školák, tak nebude zdravé druhátko...no, jak řešíte?

sabuse1
25. bře 2015

neřeším teda zatím školačku, ale do školky pro Nelču když je nemocný Vítek nebo Ema jezdím autem nebo když je možnost zajede tam manžel. Nemocného přenesu do auta, počká v autě a pak zase přenesu domů, jedu v době kdy nespí abych nemusela budit

kuratkol
25. bře 2015

Bohužel tahám nemocné dítě. Beru autem, aby to byla rychlovka. Bohužel nemám hlídání ani nikoho jiného, kdo by za mě zdravé dítě do školky odvezl.

naomi6
26. bře 2015

Tak mně bohužel nemůžou hlídat babičky (jedna je 100 km daleko, druhá sice blíž, ale taky to nejde), ale když byla fakt krize, tak jsem zdravé dítko nechala u sousedky a s nemocným šla k doktorce. Máme naštěstí hodné sousedy, kteří se sami nabídli, že pohlídají, nebo dojdou nakoupit, když já nemůžu. Držím palce 😉