Dáváte dětem přes zimu vitamíny na imunitu?

michaels
5. pro 2014

Mám 2 letého syna na nevím, jestli mu mám dávat nějaké vitamíny na imunitu přes zimu? Moc ovoce ani zeleniny mi nesní. Jen občas jablko nebo banán.

editah222
5. pro 2014

Nedávám nic, podle mého je to jen tahání peněz z kapes :( Loni a před loni jsem byla nadšený blázen a zkusila pro ně kde co (colostrum, echinaceu, raktyník, imunoglukan, vitamíny...) a na nemocnost to žádný vliv nemělo. Nachlazení jsou stejně at jim něco dávám nebo nedávám. Imunita se prostě musí vytvořit a nedá se s tím nic dělat.

leniczka23
5. pro 2014

Dávám mu echinaceový sirup a od té doby ani ťuk..jestli je to tím nevím,ale budu dávat dál..já jí taky beru ale v tabletách a na sobě to teda cítím..

abalajda
5. pro 2014

Nedávám,raději kupuju víc ovoce....

glimmer
5. pro 2014

Já dávám od začátku srpna, kdy začínají chodit do školky, a dávám až do jara. Kupuji privátní značku Dr.Max je jich tam 60ks a stojí kolem 100,-kč ... a samozřejmě maji denně ovoce ...

lucifereeek
5. pro 2014

nedávám nic, až bude malá chodit do školky, možná o něčem budu uvažovat.

andelka
5. pro 2014

dávala jsem kde co, loni, letos, ale nemocní jsou pořád stejně, tj. pořád. Nevím..někomu něco prý funguje, ale abych vyzkoušela 150 preparátů, na to nemám ani nervy ani peníze. 😒

ange_de_la_morte
5. pro 2014

dávám soustavně od března .... syn byl od té doby nemocný jen jednou a to měl 6.nemoc s hladkým průběhem .. já jsem měla mezitím 2x atibiotika, stýkám se i s nemocnými dětmi, syn je ok.

smardik
5. pro 2014

dávám imunoglukan -mladšímu nepomáhá, nemocnost děs ale u staršího ano, když ho nemá je průběh nemoci delší, s ním je fit za pár dní. ovoce, zeleninu jí dost ale zas si nějak nedělám iluze o tom, kolik je v kupovaném ovoci vitamínů

lv
5. pro 2014

Stejně jako výš psané to povazuju jen za tahání peněz z lidi..kupuju jen Cecko z DMka, jinak nic. Je to blbe, ale i ta skolkova nemocnost k věku 3-4 roky patří, dítě si dělá imunitu a na tom nezmění nic ani stovky, tisícovky z peněženky v lékárně.

pavcza
5. pro 2014

Syn nastoupil v lednu do školky, do té doby nebyl marod od té doby každou chvíli, neodchodil jedinej měsíc v kuse. O prázdninách byl doma a zdravej, od srpna jsem nasadila imunoglukan, bere ho doteď, bez 1týdne odchodil 3měsíce v kuse, což považuju za úspěch, sice už padl marod, ale myslim, že bez něj by to bylo už dřív, protože jsem se ve školce míjela s věčně chrchlajícíma dětma, řádil tam i průjem a tomu se vyhl. Za mne to zbytečnost a vyhazování peněz rozhodně není. Tedy pokud ještě děti nechodí do školky nebo do kolektivu, tak bych nedávala.

lenicka07
5. pro 2014

Dcera začala chodit v září do školky, ze začátku to byl s nemocemi děs, nasadila jsem Imunoglukan a musím říct že je to o dost lepší. Né že by děti nebyly nemocné, ale zatím max. rýma a trochu kašel, vše jen lehký průběh. Dávám denně a měl by se už nasadit před sezónou, což jsem trochu nestihla.. Předtím střevní chřipka, náběh na zánět středního ucha, silný kašel,horečky, šestá nemoc atd., vše se střídalo v rychlém sledu.

alpakovo
5. pro 2014

co jsme začali se školkou, dáváme vibovit (tedy už třetí rok) a spokojenost, proti ostatním dětem tak nemocní nejsme, i když u nás je i stálý přísun ovoce a zeleniny a hodně velký pobyt venku 😉

svanhild
5. pro 2014

Nedávám, jí hodně zeleniny i ovoce, má to rád🙂

mamkamarketa
6. pro 2014

Davam. Netvrdim, ze to je zazrak. Ale to si nemyslim ani o pomeranci co sem letel pres pulku sveta 😝

novina
6. pro 2014

Davam Vibovit a jeste zvlast vit. D.

mafeska
6. pro 2014

nedávám nic a s ovocem a zeleninou ej to stejné jak u Vás 🙂

hudala
6. pro 2014

My dáváme Multi imun, ale jen v zimě, nebo spíš na ten přechod. Musím to zaťukat, ale dcerka téměř nemarodí, tohle je taková prevence, protože děti mých sourozenců marodí v jednom kuse 🙂

matinova
7. pro 2014

pozrite sa na zlozenie imuniglukanu aka je tam konzervacna latka a budete nemilo prekvapene.nikdy by som svojmu dietatu imunoglukan prave koli tomu nedala.

hansed
7. pro 2014

Od konce srpna dávám holkám preventan junior, obě chodí do školky .... Jsem zvědavá, zda to bude lepší než minulou zimu, kdy jsem měla 3krát paragraf....

valik
7. pro 2014

Vitaminy nedávám, ale dávám echinaceové kapky, kolostrum a probiotika. A oproti loňskému zimnímu období je malá mnohem méně nemocná...

etinka
7. pro 2014

Já dávám vždy jen přes zimu.Spolyká to pár peněz,ale mám odzkoušeno,že nestůňou.Dcera už má nějaký výtažek z hlívy a syn,protože nechce žádnou bonbonovou formu,tak dáváme sirupy.Teď má Multi sanostol,občas to vystřídám. 😉
Za mě se to vyplatí.Samozřejmě se jim snažím dávat ovoce,vařím denně a snad pestře,ale stejně přidáváme 🙂

madulinka
7. pro 2014

Dcera nastoupila v září do školky a byla v ní díky chřipkám v září asi 3 dny.. Potom jsme nasadili probiotika Probiomaxík, Laktobacílky, a musím zaťukat, je o.k. Rýmě se nevyhneme, ale teplotu má třeba jen v sobotu nebo z pátka na sobotu, jako tento víkend, zítra do školky nejde, aby se zmátořila, a když bude o.k., půjde v úterý do školky. Takže za mě nám to pomohlo.. A já po 3 letech na RD jsem taky byla mimo kontakt s lidma..beru taky tablety na imunitu a o mnoho lepší.. Takže já určitě doporučuju. Kdybych nevyzkoušela, nevěřila bych tomu. Vzhledem k tomu, že malá vitamínům moc nedá, možná i proto to pomáhá,..

jana_ul
9. pro 2014

Zdravím, my to řešíme dostatečným přísunem ovoce a zeleniny. Vitamíny bych viděla až tak od 3 let.

myskin
12. pro 2014

Myslím si že méně znamená více 🙂 , vitamíny ani jiné preparáty z lékárny nedávám dětem vůbec, akorát občas dávám jako 3 týdenní kůru echinaceové kapky. Dávám rakytníkový olej (olej - kvalitnější zpracování) v bio kvalitě, cena je celkem vysoká, ale osvědčil se nám. A vydrží nám, protože ani s ním to nepřeháním. Dávám tak každý 2. nebo 3. den v poloviční dávce.

klarkahany
2. lis 2021

Zdravím, ano dáváme pouze probiotika, ale dáváme. Mám kluky (12M)