Chrápání - dítě. Máte zkušenost?

13. črc 2022

Ahoj,
syn (8) strašně chrape, ve 3 letech mu zjistili zvětšenou nosní mandli, ale nijak se to neřešilo + je alergik na roztoce.
Přijde mi to poslední dobou horsi :-/, chrape jak chlap po 10 pivech 🤦‍♀️. Měl jít na vysetreni mandle, ale nenechal se vyšetřit 😩. Takže budeme zkoušet znovu 😤
Mate někdo prosím zkušenost? Je něco jak mu mužu pomoc?

zmrzlinka
13. črc 2022

Většinou to dělá ta mandle.Bude muset podle mne pryč.A má nasazenou léčbu od alergologa?Aerius a kapky do nosu?

syslounek
14. črc 2022

Mám chrápala čtyřletá, občas byla slyšet z pokojíku až do ložnice, pomohlo vytržení mandle. Jinak dcera ještě dost často kvůli mandli v noci kašlala a to jí pomáhaly kapky do nosu.

autor
14. črc 2022

@zmrzlinka dávám xyzal , pomáhali kapky do nosu homeopaticke, ale ty se můžou jen chvíli užívat :-/

autor
14. črc 2022

No taky myslím ze nebude jiná možnost než vytržení, snad ho nějak k vysetreni dokopu :(

zmrzlinka
14. črc 2022

Nejlepší ji jít na ORL pracoviště kde mají kamerku do nosu.Strči mu to nosu a kouknou.Neboli to.Ja bych to neodkládala.

autor
14. črc 2022

@zmrzlinka tam jsme byli a nenechal se :D šel s manželem, já slysela z čekárny jen řev 🤦‍♀️ On mi brečí i u stříhání vlasů (šílený proste) … Vyzkousime ještě jiného orl co to prý s detma umi, jestli se nenechá tak už nevím :(