Červené flíčky na zadečku

miss_lednacek
22. led 2016

Ahoj holky, malá má na zadečku takové červené flíčky. Mudr to viděla, ale řekla, že pořádně neví, co je to, ať zkusíme imazol. No nemám moc pocit, že by to mizelo (mažu druhý den), mám ještě vytrvat nebo s tím jít někam na kožní? Plenky jsme měnily, ale měla to už před tím.

leniczka23
22. led 2016

Jak dlouho to má? Můj syn měl něco hóódně podobného taky na zadečku, dlouho to nemizelo, ať jsem zkoušela cokoliv, doktorka řekla že to je kontaktní ekzém a že musim teda přijít na to z čeho to má, ale kontaktní to nebyl.. Zkoušela jsem všechno, tak nějak nepomáhalo nic, nejvíc se mi osvědčila domácí konopka, ale zkus i třeba eucerin atopicontrol acut krém, až to vysušíš a nebude to červené, tak pak začni promašťovat, třeba excipialem. Když už jsem to vyléčila na jedné půlce, udělalo se mu ti na druhé, tak jsem zase mazala a pak to prostě najednou zmizelo.. Měl to cca 2 měsíce, fakt se to táhlo. U syna mám takovou zkušenost, že se mu občas někde něco udělá a trvá to nějakou dobu než to zase zmizí, vůbec přes zimu. Takže pokud jí to nějak nesvědí, nebo se to nezvětšuje, prostě zkoušej a zkoušej co jí na to zabere a vydrž hlavně.. Ekzém to je běh na dlouhou trať.. Držím palce ať se té potvory brzy zbavíte..