Červené fleky a horečka u tříleté dcery. Co to může být, prosím?

adela1399
9. črc 2023

Ahoj všichni, dcerka 3r měla od středy horečky 39 a průjem a občasné bolení bříška … byla jsem na pohotovosti, kde nám dali dietu a že je to nějaká střevní viróza. Další den u pediatričky,ster ze zadečku a výsledky ve středu. Horečky stále neustupovali a tak jsme vcera odpoledne jeli zase na pohotovost. Jen pro vysvětlení,že takhle lítám po doktorech,jen proto,že příští týden letime k moři,a já potrebuju aby byla dcera ok. Včera na pohotovosti nám dietu zrušily,protože ve čtvrtek už neměla prujem a žádné střevní příznaky. Údajně nějaký vir ale z moči zjistily bilkovinu a údajně lehce krev ale že prý to obcas ukazuje chybně..?🤷🏽‍♀️Poslali nás domů,že to bude ok. Horečku pak už měla jen v noci ale po Nurofenu ok až do teď. Teď se pohybuje teplota od 36,2-37,0. Ale už vcera na pohotovosti jsem si všimla na trislech takových fleků, doktorka viděla ale nějak neřešila. Teď jsem si všimla u dcery že je má i na hrudi a v předloktí. Řeknete mi prosím co je to za “vyrážku”??? Já už jsem zoufalá co malý vlastně je😕🙁

zmrzlinka
9. črc 2023

5. nebo 6. nemoc .Nejdříve horečky a až horečka klesne objeví se vyrážka.

adela1399
autor
9. črc 2023

@zmrzlinka I když už ji měla?

zmrzlinka
9. črc 2023

@adela1399 podle mne to může chytit víckrát.

adela1399
autor
9. črc 2023

Tak moc děkuji🙂