Častá stolice u 3 měsíčního mimi

andelka33
27. črc 2021

Ahojky, prosím zase o názory. Ukázalo se,že malý špatně probírá,takze jsem ho začala dokrmovat UM. Vybrala jsem Hipp HA. Papa přesně týden a poslední 2 dny má stolici tak min 6x denne. Konzistence vajíček,bílé kousky. Pokaka se téměř vždy hned po vypiti UM. Myslíte,že je to v pořádku?

veronikacv
27. črc 2021

@andelka33 nevim tedy jak u UM.. Ale mne takhle malej kakal skoro po kazdem kojeni a konzistence se zda byt v poradku. Myslim, ze to neni nic neobvykleho.

andelka33
autor
27. črc 2021

Možná si jeste zvyká,hodně hlta,protože asi měl opravdu dost hlad,kdyby se mi neodtrhaval od prsa,tak to ani nezjistim. Teď jsem mu dala napít z prsu,tak si trochu dál a zase se trochu popapal. Naštěstí jdeme ve čtvrtek k dr.,tak se jí hned zeptám. Jen mě zaráží,že ze začátku normalne tak 3x a teď to je tak caste. Je to od té doby,co jsem mu dala 3 dny zpátky vecer espumizan,protoze ho evidentne bolelo bříško. Tak jestli mu nezačal dělat problémy...

veronikacv
27. črc 2021

@andelka33 to spis vypada, ze mu pomohl 🙂 moje doktorka na kakani po kazdem kojeni rikala, ze je to v naprostem poradku. 🙂

andelka33
autor
27. črc 2021

Mám strach,aby v sobě vůbec něco z toho jídla nechal. Je to první dítě a měsíc skoro nepribiral,musel mít hlad,tak jsem teď z toho trochu špatná ☹

veronikacv
27. črc 2021

@andelka33 Já osobně si myslím, že je to v pořádku 🙂 samozřejmě konzultovat ve čtvrtek s doktorkou, ale nemyslim si, že řekne něco jiného. Kdyby to bylo vodnaté jako průjem, tak by problém být mohl, ale pokud je konzistence míchaných vajíček, tak to mlíčko tělo strávilo. 🙂

herbinaaa
28. črc 2021

dáváš děťátku probiotika?

prezdivka
28. črc 2021

Za mě v pořádku, obě dcery mi takhle kadily. Časem se ta frekvence sníží ;)

andelka33
autor
28. črc 2021

@herbinaaa samostatně nee,máme mliko hipp,to má probiotika