Boule na hlavě. Máte podobnou zkušenost?

violla29
9. bře 2023

Ahoj, dcera(3r) spadla z gauče na konferenční stolek. udeřila se do zadu do hlavy a udělala se jí vzadu na hlavě boule. Poté plakala a začala usinat. Jeli jsme do nemocnice kde jsme byli přes noc na pozorování. Tam byla v pořádku, ale bylo mi řečeno že se to může rozvinout v mírný otřes mozku, který se ale jinak neléčí. Jeli jsme domů. Dcera doma v noci zvracela a ráno měla průjem. Druhý den ráno jsme jeli s zprávou k obvodní Dr. Která mi řekla že je vše ok. Když jsem se jí zeptala zda zvracela ještě z toho pádu, tak mi řekla že ne,že vzhledem k tomu prujmu na ni spíš na ni leze nějaká viróza. Poté doma se chovala normálně jedla, hrála si ale navečer už říkala že je unavená a že chce spinkat a polehavala na gauči ( což normálně neříká a nedela, tak brzo). Poté večer usnula a spí. Máte někdo podobnou zkušenost? Mě prostě jen znejistilo to zvracení a ta únava. Diky

pampeliska1313
9. bře 2023

Můžou to byt dvě věci co spolu nesouvisí. A když průjem a zvracení, tak to určitě bude viróza (zrovna jsme ji doma všichni prošli a jinak dítě co přes den nespi a usne nejdřív v 11 večer, spal přes dvě hodiny denně a večer lehnul u v osm.)) )

violla29
autor
9. bře 2023

Tak je to viróza, od rána já i přítel stridave zvracime a 💩. Dcera si tady hraje a běhá, jsem ráda že jí už nic není.