Blinká po každém jídle a přesto jak vidí jídlo, chce ho

marleytodd
15. lis 2016

ahoj chci se zeptat,poradit případně zda to měl někdo také tak: 7 měsíční dítě vypije 90ml mléka(UM),sní 80ml příkrmů....krmím každé 2:5-3 hodiny.po každém jídle blinká....někdy se mi zdá že až pulku toho co snědla,ale zatím přibírala a reflux prý nemá.....ikdyž blinká tak když vidí flašku či jídlo co jíme pláče a natahuje ruce....ikdyž třeba zrovna jedla....proč?má to někdo stejně?

trampolina_89
16. lis 2016

V tom případě bych snížila množství UM po jídle, aby nebyla přecpaná. Já mám doma taky jedlíka a dokud je něco v misce, tak to zbouchá. A to že vyžaduje jídlo od vás je úplně normální, je zvědavá a objevuje, nezáleží to na hladu.

marleytodd
autor
16. lis 2016

@trampolina_89 ona ale jí 90ml mléka....a po příkrmu nejí mléko,dám jí jen napít vody

trampolina_89
16. lis 2016

Aha, tak to jsem špatně pochopila, v tom případě by jsem to řešila přes Dr. Tohle se mi moc nezdá...

prcekverunka
16. lis 2016

@marleytodd A blinká jen po příkrmu nebo i po mlíčku?

marleytodd
autor
16. lis 2016

@prcekverunka i po mléku ale reflux nemá

prcekverunka
16. lis 2016

@marleytodd Hmm...pokud blinká hodně, trvala bych na vyšetření lékařem. Kamarádka toto řeší se synem, má rok. Neblinká po kojení a po kaši, jinak vše a opravdu hodně. Zatím dovyšetřují, co mu je. Rozhodně si nemyslím, že je to normální. Co mlíčko, nezkoušela jste měnit značku? Nemusí mu dělat dobře, může hodně pěnit atd...

lajla
16. lis 2016

@marleytodd hltá? Asi bude mít citlivější zažívání...než prvně vyšetřovat zkusila bych buď prvne snížit dávku jídla nebo prodloužit intervaly a zjistit co to udělá... jí i přes noc?

marleytodd
autor
16. lis 2016

@prcekverunka byla na vyšetření rexluxu,nemá nic....a mléko už jsme vyzkoušeli snad všechny

marleytodd
autor
16. lis 2016

@lajla ano jí i přes noc a hltá....a dnes jsem zkusila snížit z 90ml na 60ml a pomohlo to...ale není to málo pro 7 měsíční dítě?

lajla
16. lis 2016

@marleytodd nedivejte se na tabulky , ale Na to co vyhovuje vám a dítěti,holky mi taky nepily a nejedlý moc a ok, důležitější je že neblinka...časté blinkani může zase způsobit jiné potíže...
Az se to urovna můžete zkusit navýšit...
Mi osobně to ale připadají vyšší davky kor když jí i v noci v dané intervaly, řekla bych že se přejídá ...to je ta lepší varianta
Mlicko bych zkusila eventuálně ještě zahustit, to se hůř Blinka , dat malou dírku do savicky, třeba v půlce odbrknout, nepít v leže...i když reflux ne, mělo by to pomoct
Jidlo dávat pomalu, poté až sní lžičku, dat druhou, nezapijet

gnozka
25. lis 2016

Tak nase mala je taky poblion 🙂 v podstate do 10 mes nez zacala lézt tak blila porad a po všem . Nelepší období bylo plazeni . Pecka , vsechny bodycka na vyhození . Po zdravotní stránce je v poradku . Jedine co tak se to lehce zlepšilo kdyz jsem ji nedavala pot hned po jídle . Ted je ji 13 mes a sem tam jeste ublinkne. Dr mi rikala ze deti múzou blinkat do 2 let . Takže pevne nervy a hromady vlhcenych ubrousku🙂

gnozka
25. lis 2016

Pit hned po jídle . Omlouvám se za preklep .