Biopron Laktobacily Baby Bifi+ a Infacol

stejsim
4. srp 2017

Ahoj chtela bych se zeptat jestli muzu davat ty to Biopron Laktobacily Baby BIFI+ infacol.Hodne sem cetla o tech prascich a chvalili si je.Nas chlpecek bude myt mesic a hodne se krouti na ty prdiky :( tak se chci jen ujistit ze nevadi kdyz mu budu davat infacol a ty laktobacily. Dekuji za odoved

darjal
5. srp 2017

Ahoj, ja davala dohromady tento biopron a espumisan a v pohode.

dolve
5. srp 2017

Dávala jsem dohromady Biopron a Infacol a nedělalo to moc dobrotu. Ale to bylo spíš tím Infacolem, ten jsme vyměnili za espumisan a bylo líp.

alkuska
5. srp 2017

Taky jsem to dávali spolu. Ale v odstupu během dne, tzn,. ne při jednom jídle obojí naráz, ale espumizan jsme dávali cca 3x denně a biopron jednou při jiném jídle, říkali jsme si, že by to ty laktobacily nemusely přežít 🙂

darjal
6. srp 2017

Jen me jeste napadlo, davat ten biopron az k mleku, ktery ma spravnou teplotu, jinak se ty bakterie nici. Pouzivala jsem hipp a tam jsou probiotika soucasti a nekde jsem se docetla, ze kdyz prasek nasypu do moc horke vody, tak je to spatne.

sisinkaj
6. srp 2017

Tak já dávala biopron tabletu vždy na noc společně s babycalmem do kazdeho mléka. Co jsme to tak začali praktikovat, každé ráno krásně kakal. Je ale důležité jak už tady někdo psal, dodržovat teplotu vody nebo mléka v kterém se to rozpustí. Pokid je to moc horké to prospěšné se zničí a tudíž bez efektu.

stejsim
autor
6. srp 2017

A myslíte že by ty to prášky byli lepší Swiss LAKTOBACÍLKY BABY doporučila my je kamarádka a že je můžu dávat i s tím infacolem. Tak by mě zajímalo zda má ještě někdo nějaké zkušenosti díky 🙂

sisinkaj
6. srp 2017

@stejsim já dávala buď biopron nebo swiss, záleží, co měli v lékárně a podle mě, nebo teda malého, měli oboje stejný účinek...

alkuska
8. srp 2017

@stejsim My jsem davali biopron, gaiu a ještě jakési kapky, ale bylo to všechno nastejno, hlavní je neuvařit je a dávat aspoň 5 dní aby to zabralo.

stejsim
autor
10. srp 2017

Zatím jsme daly 4 tak uvydime jestli se malimu trošku uleví.Dekuji za rady