Alergie nebo jiná nemoc?

raadaaaa
12. zář 2020

Dobrý den.
U syna (5let) začal kašel zhruba před 3tydny. Dráždivy, suchý. Začali jsme dávat stoptusin. Po 5dnech žádná změna, šli jsme k dr a ta řekla že je to alergie ( minulý rok měl vyšetření na alergologii kde nám řekli že alergii nemá ale má trošku reakci na pyly ale že to není na léčbu) tak jsme dávali Xyzal a na noc ještě sirup Levopron.Kašel se spíše zhoršil, v noci to byl des. Nejdřív mu to tak klokotalo jakoby. Začal kašlat a na 5sekund byl klid a pak zas ten divný zvuk a zas dusivy kašel. I na zvracení mu z toho šlo. Řekla jsem si ze tohle nemůže bejt alergie a začala dávat sirup hedelix místo levopronu. Dnes je to 5den co syn krásné vykaslava hlen. A teď řekněte co by jste dělali, dávali xyzal sirup dal? Kdyby to přece byla alergie nevykaslaval by ne? Ve školce mi řekli že je více plactivY a kdyZ jsem si přečetla vedlejší účinky xyzalu tak to bude určitě z něj. Máte podobnou zkušenost? Děkuji 👐

martt
12. zář 2020

@raadaaaa Ahoj mám syna který má alergie a i astma a bývá docela často nemocný. Když chytil virozu, kde měl kasel, tak nám trvalo třeba i 5 týdnu než se z toho úplně dostal. Prasky na alergii má aerus. Právě z toho důvodu má většinou delší průběh. Možná bych se poradila z Dr aby mu nasadila nějaké jiné prasky na alergii, že mu tyhle nedělaji dobře. Ja mu teda podporují vždy léčbu i přírodními vecmi, jako třeba cibulový sirup, cibulový čaj apod. Ted jsem mu zkusila koupit Bactrobal, který by měl být jako probiotikum ústní dutiny a stredousi.