Afty u 3měsíčního dítěte. Co na to?

kamoulinek
8. zář 2020

Ahoj holky,
Prosím o radu mám 3 měsíčního syna a má afty,
Nevíte co na to?
Jestli něco je?
Děkuji.

levandule_k
8. zář 2020

Já jsem pro sebe na afty používala propolis, dala tinkuru na vatovou tyčinku a přiložila na chvíli na aft. Afty jsem měla malinké. Když jsem byla dítě používala se genziana, ale nevím, jestli není překonaná 🙂

amazonkajanik
8. zář 2020

@levandule_k ježíš,ale tohle nemůže dát 3měsíčnímu dítěti,je to na bázi alkoholu a já mám doma jen 5% a i ta pálí jako čert!

levandule_k
8. zář 2020

Taky píšu, že jsem to použivala pro sebe.

leniiid
9. zář 2020

Ahoj, já teď koupila v maxovi masticku Pro32, je to bez alkoholu a udělá to jen na tom mistecku takový film, aby jakékoliv jidlo nebo pití nepalilo, i to hojí. Vyzkoušej, jinak nic jiného není :(

krupka3
9. zář 2020

A jde jiste o afty? Moje skoro stejne stara dcera ma dasne plne bilych tvrdych boulicek, ale melo by jit o takove neskodne cysty, co se casem samy vstrebaji.

amazonkajanik
9. zář 2020

@levandule_k no,ale paní se ptala na dítě. U dospělého lze afty vypálit i slivovici 😂
@kamoulinek zkus aloclair. Dělají jak gel na zoubky,tak i na afty,ale nejdřív bych se poradila v lékárně,nebo ještě lépe,nechala na to kouknout doktora 😉

stenlunka11
10. zář 2020

@kamoulinek tak náše zlatíčko to měl v 6 měsících 🙄hruuuza. V nemocnici nam doporučili tamtum verde. Natirat 2x denně . Na uchošťour a potrit . A to jediné mu zabralo .