ABKM a odpolední svačinky. Co dáváte?

martulka88
13. zář 2022

Ahoj, prosím, kdo má doma prcka s ABKM - co jste dávali k odpolední svačince? Dopoledne ovoce, ale co odpoledne?
Za dva týdny nás čeká zavedení odpoledních svačinek a jsem bezradná. Jediné, co mne zatím napadlo, tak banánové lívanečky a časem třeba kuku křupky. Ale pomazánky, jogurty apod.nelze, tak fakt nevím 🤔 Budu ráda za tipy.

levandule_k
13. zář 2022

Není tady nějaká skupina s ABKM, eventuálně něco na FB, tam by mohla být nějaká inspirace, co se týká receptů.

martulka88
autor
13. zář 2022

@levandule_k Na FB mi přijde, že nic moc není, ale mám tam žádosti. Tady jsem nekoukala, díky

avaya
13. zář 2022

@martulka88 Na fb Kojení při ABKM, je tam dost receptu který se dají užít a i pro děti

kvmatonka
13. zář 2022

@martulka88 kupovala jsem dceři z dm bezmléčné jogurty. A pak jsem v globusu a albertu objevila taky bezmléčné jogurty i za přijatelnou cenu. Oat-yog Green day. Ty byly i chuťově dobré, jsou i ovocné příchutě. Nebo pak klasika přesnidávky, pudinky z ovesného mlíka s ovocem (kupovala jsem v dm), domácí chleba s margarínem a šunkou, pomazánky z margarínu-třeba vaječnou (vejce mohla). Ale to je tak pro starší. Pak ty ovocné tyčinky z dm jedla. Nebo kaši nemléčnou dmbio.