3měsíčnímu pláče očičko, dávám kapky a zhoršilo se to

janickajana
7. únor 2017

Ahoj.
Mám 3 měsíční miminko a asi týden mu pláče trošku očíčko. Na doporučení z lékárny kapu 3xdenně kapky a dnes jako by se to zhoršilo. Bylo očíčko slepené a nešlo očko otevřít.
Strašně se bojím zda mi mimčo nebudou nějak mučit. Zítra se chystám volat k doktorce. Meli jste to někdo také? Jak to dopadlo?

heduska82
7. únor 2017

Zajdi zitra k detske nebo na ocni, asi ma zanet spojivek.

merope
7. únor 2017

Může mít zahnisané kanálky - měla neteř. Trápila se s tím dlouho (britské zdravotnictví, v podstatě to neřešili, že to jako samo přejde max mají vymačkávat a když ne, tak to odoperují...). Pak tady v dětské párkrát vymačkali a klídek, pohoda, holka v pořádku. Určitě řešit - trápila se s tím asi půl roku, samo to nepřešlo.

saja23
7. únor 2017

Pridavam se k diskuzi. Moje malá ma taky 3 mesice a před par dny ji také začalo slzet očičko. Nehnisá, neslepuje se.

ladako
7. únor 2017

Moje mala to mela taky a byla jsem s ni na pohotovosti, byl to zanet a dostala antibiotikovy kapky a za par dni byl klid. Urcite jdi k doktorce, ucpavaji se ocni kanalky a muzou byt zanety.

nellilie
7. únor 2017

Teď nedávno tu byla podobná diskuze, je tam dost příspěvků. Taky jsem se bála, ale nakonec je lepší se toho tolik nebát, pak člověk špatně kape kapky a podobně, ať vám to pak dr radši předvede - pro mě to bylo lepší🙂

janickajana
autor
8. únor 2017

Ač se to bude zdát divné tak nam nakonec pomáhá mléko z prsu stříknout do očička. Dnes už nic z očička neteklo 😊
Babská rada se vyplatila co mi bylo poraděno 😊

saja23
8. únor 2017

@janickajana jak dlouho jsi kapala? Taky jsem ji to mlicko zkusila kapnout, protože dneska uz ji i hnisalo. Zitra jdeme k ocnimu 😔

janickajana
autor
9. únor 2017

@saja23 jeden den jsem dávala asi 4x na lžičku a pak jsem jí to kápla do čistého očička které jsem omyla v heřmánkovým čaji. Asi to nebylo tak vážné že to zabralo nevím, ale fakt mě to překvapilo.

saja23
9. únor 2017

@janickajana tak my máme teda zanet a nasazene anti😢

janickajana
autor
9. únor 2017

@saja23 chudinka. Tak snad budete brzy fit.