2měsíční dcera má jedno očičko menší než druhé

nikolahezinova1993
8. kvě 2017

Dobry Den.Ma dcera ve stredu 2 mesice,ma jedno ocicko mensi nez druhe..spise vykulenejsi nez druhe.Vsimla jsem si i cervene zilky ve vetsim oku.. da se rict,ze kdyz ho vice otevre je videt nahore pod vickem.Jsem v anglii a jelikoz tady to zdravotnictvi stoji za prd tak Vas prosim a radu a zkušenosti.Tady mi rekli jen,ze je to normalni,ze kazdy clovek ma pul tela jinak nez tu druhou...ze to mam jen pozorovat..momentalne mi to prijde lepsi,ale stejne me to trapi..dekuji moc

rozarka69
8. kvě 2017

Ja vim, ze je to asi hloupe rict ale kamaradka ma 3 mesicniho chlapecka, ktery ma jednu nozku delsi a je to videt. Lekarka ji na jeji prani poslala do detske a tam ji rekli to same. Ze ne vse je soumerne a casem se to samo poupravi, jak bude treba. Asi bych prcka kontrolovala (hlidala) a pokud se to nebude zdat, tak to pak resila. Ale nejspis bych take chvili pockala. Hodne stesti 🙂

nikolahezinova1993
autor
8. kvě 2017

Je to možné..ja jen aby to nemelo souvislost s necim jinym 🙂..je to zvlastni kdyz to reknou i na nohy :D tak to drzim pesti i ja kamardce 🙂 tak snad to bude vporadku..ted uz mi to prijde o trosku lepsi kdyz kouka opravdu se zajmem,jinak je to videt 🙂

onelove
8. kvě 2017

Pro klid duse bych zasla na ocni ale snad to nic neni, vekem se to muze jeste srovnat 🙂

verunka_korunka
9. kvě 2017

@rozarka69 vetsi očičko jsem neresila, ale jak je malá vic hlidana, tak detska oční chtela vedet o vsech "divnych" nepresnostech... me treba pred usinanim zacinala svidrat, oci ji ujizdely k nosu, naštěstí jen chvili, po par mesicich to bylo fuč, ale i tak jsem musela hlidat jestli ji treba jedno oko neujizdi jinam a pokud ano, zavolat a objednat se dříve. Takže byt tebou najdu i v anglii detskeho ocniho a jdu tam. Minimálně pro klid duše. Preci jen, rodice mi vzdy rikali, oci mas jen jedny....

verunka_korunka
9. kvě 2017

@rozarka69 promin, omylem jsem dala tebe misto autorky

@nikolahezinova1993 prispevek nad byl pro tebe.... a navic me napadlo, a co si zavolat do cr k detskemu lékaři? Nebo napsat email... treba ti poradí jestli byt v klidu nebo to ihned řešit.

soyevita
9. kvě 2017

@nikolahezinova1993 Dcera měla taky jedno oko menší,teď rozdíl nezpozoruješ.
A pokud se Ti něco nezdá,tak můžeš přiletět a nechat dítě vyšetřit tady

nikolahezinova1993
autor
9. kvě 2017

Zkusím tam napsat..🙂 tady je taky budu porad otravovat aby me tam poslali.Pro jistotu...to mate pravdu..to bych si neodpustila kdyby jsme neco zanedbali...jinak ocicka pouziva obe a krasne se za vsim otaci 🙂 doufam,ze to bude ok dekuji

nikolahezinova1993
autor
9. kvě 2017

@soyevita a holcicka mela ocicka vporadku?

nikolahezinova1993
autor
9. kvě 2017

@verunka_korunka pardon..prispevek byl urcen vam

rozarka69
9. kvě 2017

@nikolahezinova1993 myslete pozitivne. Urcite to bude dobre. Nejdulezitejsi je si myslim, ze se prave za vsim otaci a vidi 🙂

nikolahezinova1993
autor
9. kvě 2017

@rozarka69 to myslim, ze vidi urcite :D je to mala zvedavka..dekuji vam moc rozarko :D Vam gratuluji k miminku,at to co nejrychleji zvladnete!!! 🙂

verunka_korunka
9. kvě 2017

@nikolahezinova1993 jeste co me napada jak to doma vyzkouset jestli vidi na jedno nebo druhe oko... dela to i ocni.... prekryt jedno oko necim, treba cepickou, nebo gazovym tamponem nebo ctvereckem s naplasti prelepit a zkusit jestli se za hrackou dívá a stejne tak na druhe oko... ono oci jsou parovy organ, takze kam jde jedno jde automaticky i druhe pokud neni nejaky jiny problem.

evatk
9. kvě 2017

syn to jako miminko taky měl, chvíli jsem ho hodně pozorovala, doktorka se ptala, jestli to někdo v rodině měl... časem jsem to úplně přestala vnímat a už popravdě nevím, kdy se to srovnalo

nikolahezinova1993
autor
10. kvě 2017

@verunka_korunka no to se nebojte to uz jsem taky nekolikrat zkousela 🙂))) a bez problemu..tak nevim 🙂

nikolahezinova1993
autor
10. kvě 2017

@evatk slysim casto,ze se to stava 🙂 mne prijde,ze uz je to taky o dost lepsi 🙂 no.uvidime..snad to bude ok 🙂 dekuji