2 měsíce kývá hlavičkou nene, mám se bát?

pupidu0930
25. kvě 2017

Ahoj holky, mám 8m syna a už asi dva měsíce mele hlavičkou jako by kýval nene, mele s ní do prava do leva..nevím jak to popsat..nekdy to dělá několikrát denně pak třeba chvíli ne pak zase začne..nedělá to dlouho jen chviličku a hned přestane sám. Ptala jsem se doktorky ale říkala že to děti občas dělají nekzerer zase prý kyvou jako ano. Ale mě to příjde divné..mám nás objednat ne neurologii? Nebo mám být klidná a prejdee to? Dělali to taky vaše děti?

nikki2304
25. kvě 2017

Ahoj, můj syn má 9m a dělá to také. Doktorka řekla, že to tak některé děti prostě dělají

pupidu0930
autor
25. kvě 2017

@nikki2304
To jsem ráda že slyším i jiný názor..koho jsem se ptala tak nikoho děti to nedělali..tak jsem právě na nervy jestli není něco spatne

laskonka85
25. kvě 2017

Ahoj,i nase Barca to delala.Take jsem slysela od doktorky,ze to některé deti dělají.🙂

adelinka89
25. kvě 2017

Ahoj,dělal to syn a dělá to i naše 8m dcera. Takže buď v klidu 😉

pupidu0930
autor
25. kvě 2017

Holky fakt se mi ulevilo.. a kdy to Vaše dětičky přestali dělat pokud si pamatujete?

heligona
25. kvě 2017

Malá dělala to samý, manžel prudil s neuro, ale nakonec to bylo nejspíš jen opakování po mně. Takže zapracovat na omezení vlastního kroucení hlavou 😀

jennnyg
25. kvě 2017

Malá to taky někdy dělá,má skoro 16měsíců. Vypozorovala jsem,že to dělá hlavně,když je unavená..teď třeba tři dny nic a předtím dva týdny v kuse..někdy víc,někdy míň.co jsem četla různé diskuze,protože jsem si taky nebyla jistá,jestli je to v pohodě,některé maminy psaly,že to vymizi okolo třetího,čtvrtého roku..

jennnyg
25. kvě 2017

@pupidu0930 ale může to být samozřejmě individuální..

denisa060491
25. kvě 2017

Nas maly to taky dela a vubec me nenapadlo se doktorky ptat.vydel to u me kdyz jsem mu na neco rikala nene a kroutila hlavou.deti jsou hodne ucenlive. 🙂

sapinek
25. kvě 2017

Dcerka tak kývala "ne ne" myslím, že to bylo kolem 9. měsíce. Samo to vymizelo, myslím, že do toho roka. Synek má teď rok a cca měsíc to už taky dělá. Nic to není, nebojte 🙂

ladyhacek
26. kvě 2017

nevím zda to bdue stejné. Mám dvouletého kluka a on zběsile kroutí halvou ze strany na stranu (opravdu rychle nene) a strašně se tomu směje > myslím, že to už dělá dlouho > nikde jsem nebyli syn je v pořádku (aslpoň se mi tak zdá 🙂 ) Mluví (i když méně), chodí, sedí všechno s předstihme krásně. Všechno chápe, všemu rozumí a když není po jeho tak to dává hodně vědět 😉

nafuka
26. kvě 2017

jo moje taky třepala takhle hlavou a naštěstí ji to přešlo.

ardnas217
26. kvě 2017

Mně to malej dělal před spaním když byl hodně unavený.. bylo to cca mezi 7-8 měsícem spával mi v tu dobu jen po obědě tak jsem mu pak zkusila přidat spaní kolem čtvrté hodiny odpoledne (dám ho do kočárku a uspím ho) a od té doby ťuk ťuk už to neudělal ani jednou..

liluluc
27. únor 2024

@pupidu0930 Dobrý den, mohla bych se prosím zeptat, zda Váš syn to přestal dělat, to kývani hlavičkou? Můj malý má 15 měsíců a dělá to stejně, co popisujete již zhruba 3 měsíce. Také mi paní doktorka říkala, že to děti občas dělají, ale mně to přijde divné. Vypadá jak autista když to dělá. Předem děkuji za odpověď ☺️

me_druhe_ja
Autor odpověď smazal
Zobraz