18m. syn odmítá pít. Jak do něj dostat nějaké tekutiny?

naturela88
20. čer 2015

Prosím o radu. Syn má 18 měsíců a od včerejška odmítá pít ☹ Na milost vezme akorát jednou za den 200 ml Sunaru ve flašce se savičkou. Byl zvyklý vypít dvě láhve (plastová od Kubíka) různého pití (šťáva, voda, čaj). S jídlem to taky není velká sláva - sní trochu jogurtu, pár lžiček polévky a to je vše. A to jinak máme jedlíka. V pondělí a úterý měl v noci horečky, pravděpodobně od zubů (roste pětka stolička), jak měl horečky, tak i hodně pil. Ve středu pil také krásně. Od čtvrtka kašle, dávali jsme sirup a ještě pil celý den krásně. A od pátku od rána prostě do něj krom jednoho Sunaru nic nedostanu, jenom vidí flaštičku už ječí a hází s ní, přemlouváme, nabízíme, pijeme s ním, vyzkoušela jsem i jiné hrnky a flašky a prostě nic. Zkoušeli jsme i násilím, ale prostě do něj nedostanu ani trošku. Už mě jenom napadá, že nechce pít kvůli tomu kašli (ale už zakašle jenom občas) nebo jestli kvůli zubům (dudlík si vezme normálně a Sunar ve flaštičce se savičkou taky). Ve čtvrtek měl ještě ráno průjem, ale to asi bylo taky od zubů, tak to většinou mívá, když mu rostou. Jen doufám, že to není nějaká nemoc, když nechce pít, má nechutenství a taky mi přijde, že je více unavenější. Jinak je veselý, hraje si, chce teda víc chovat, ale jinak na první pohled vypadá, že mu nic není. Já už fakt nevím ☹