11týdenní miminko je najednou víc spavé. Může to být zase růstový spurt?

tojsemztohojelen
16. kvě 2021

Ahoj, mám 11 týdenní miminko a najednou je víc spavé. Do teď spala v noci max 6 hodin v kuse, ale jen málo kdy, většinou se budila co 4 hodiny na kojení. Dnes v noci spala od 22:00 do 6:00, nakojila jsem a zase vytuhla jak špalek. Včerejšek prospala i většinu dne, kojení se dožadovala max po dvou hodinách ve dne už 2.den, jinak prostě spala. Může to být už zase spurt? Je bez teploty, jinak je v pohodě. Mlíka mám dost, vážím před a po kojení a sní toho fakt hodně. Čůrá kaká normálně. Ale ta spavost mě zarazila. Ještě 2 týdny zpět se i v noci budila max po 4 hodinách na kojení.

nazka
16. kvě 2021

@tojsemztohojelen jelene 😄 super nick mimochodem ☺️ nech ji, když krásně přibývá na váze, nech režim na ni. Když by ji něco chybělo, vzbudí se. První dcera mi spala skoro celou noc od 4 týdnu a bylo to super. Druhá se doteď (16m) budí co hodinu a i přes den, když spí a je to děs běs.

tojsemztohojelen
autor
16. kvě 2021

@nazka díky za pochvalu přezdívky 😁 právě ona byla nespavec i přes den, vlastně pořád byla vzhůru, dáchla si max 5min po kojení než si odkrkla. Teď spí pořád.

nazka
16. kvě 2021

@tojsemztohojelen naučila jsem se že všechno je jen "období".. Období nespavosti, spave období, období vzteku, období vsehomoznyho.dokud dobre ji a prospívá, tak bych se tím netrapila a odpocin si taky ☺️

michaelarousova
16. kvě 2021

@tojsemztohojelen taky si myslim , ze pokud ji nic nechybi tak bych si to uzivala a neresila☺️ Ty deti maji stale nejake obdobi...a nevim tedy jestli pro to vazeni mate nejaky duvod, ale nevazila bych ..to pak akorat stresuje☺️

merope
16. kvě 2021

@tojsemztohojelen Popravdě - klobouk dolů, že zvládáš sledovat, jak ti dítě spí 😀. Já zvládala sledovat tak kdy jedl naposledy a to jen proto, že mi chlap vytiskl "hodiny" na postýlku a já si tam značila, kdy jedl. 😀 Jinak jsem netušila, zda jsem kojila v 7, 8 nebo 10 🙂. Se mi ty hodiny motaly všechny do sebe.

tojsemztohojelen
autor
16. kvě 2021

@michaelarousova stresovalo by prave nevedet, duvod k tomu byl minimalne v sestinedeli urcite, mala se narodila fakt mala a pediatra nas tam chtela honit co dva dny na vazeni... kdyz jsem rekla, ze vahu mam a budu fakt vse vazit, dala pokoj. 😂

tojsemztohojelen
autor
16. kvě 2021

@merope no prave najednou je doma ticho a klid, jak si clovek zvyknul na neustalej vriskot nebo hrani na dece a tak, je to najednou az fakt divny.

michaelarousova
16. kvě 2021

@tojsemztohojelen my taky prave vazili asi dva mesice sle pqk jsem ji zahodila a bylo lepe😂ale chapu ☺️

michaelarousova
16. kvě 2021

@tojsemztohojelen jediny co me napadlo je nedostatek zeleza ale to by doktorka poznala☺️Syn je nedonosenej a asi v mesici se to zjistilo ..ale doktorla se na neho podivala a hnwd to poznala☺️