11měsíční syn je pořád nemocný

teplajs
11. kvě 2017

Maminky uz jsem zoufalá, tak zkouším napsat sem Vám. Třeba je někdo kdo řeší to stejné nebo tím prošel a nebo mi někdo dá tu správnou,,babskou radu". Mám syna 11m od prosince je pořád na hromadě. 14dní zdravý a pak 14dní nemocný. Od prosince byl 3x nachlazený s tím, že měl chycené průdušky (prospan,spiropend,mořská voda). Před měsícem zánět spojivek (kanamycin ant.kapky).Po týdnu jsme konečně vyrazili ven í když MUDr.říkala že můžeme po 3dnech. Co čert nechtěl ještě ten večer se mu zánět vrátil. 3dny na to začal přes den být jako blátičko. V noci horečky, dusivy kašel, a rýma (taková ta co neteče ale je tam někde v zadu) jeli jsme tedy na pohotovost kde CRP ok, poslechově čistý. Doktorka vydedukovala, že vše je od růstu zoubku, ale pro zichr nasadíme kapky fenistil, sinecod od kašle, nasivin do nosu, panadol a nurofen od horeček, calgel na ďasna, v noci vlhka osuška přes postýlku a vyvýšena poloha (tu ma od miminka. Uběhly 3dny a syn se zhoršil. Včera přes den naspal 8hodin. Je úplně bez života. A já mám pocit že z něj doktoři dělají pokusneho králíka. Tolik léků na tak malé tělíčko a ještě bez houby a ne účinku. Předpokládám že teď v pátek když půjdeme znovu k MUDr. Tak mu nasadí ant. Děkuji za každý poznatek nebo babskou řadu
Ps: cibule je u postýlky také 😆

werumka
11. kvě 2017

@teplajs domluv se s dětskou dr., ať mu udělá testy na alergie, speciálně na alergii na bílkovinu kravského mléka. U dcery to byly furt průdušky a po roce se ukázalo, že je to způsobené tomuhle alergií. Jen pozor, u malých dětí to může vyjít negativně, i když tam ta alergie je. Nejlíp to vyzkousis, když vynechas mléčné výrobky a budeš sledovat pripadnou změnu.

teplajs
autor
11. kvě 2017

@werumka Děkuji. Zítra to s ní proberu.

werumka
11. kvě 2017

@teplajs Prober, kdyby se na to testování necítila, tak si nech dát zadanku na imunologii, tam to udělají všechno. Ja sama bych tomu nevěřila, ale když jsem si pak zpětně o té alergii přečetla, tak jsem si sypala popel na hlavu, že me to nenapadlo. Pul roku po nasazení diety už dcera nepotřebovala dychatko s ventolinem, uplne se to zlomilo. A teď už přes rok a pul zánět průdušek neměla a celkově se velmi zlepšila. Dřív ji hned každá rýma do dvou dnů spadla na průdušky. Může to byt navíc i oslabena imunita (opakovaná atb ji nabouraji). Uvidíte 🙂

petrasipkova1
17. bře 2019

@teplajs dobry den , muzu se zeptat jak to bylo se synkem dal ? Zrovna lecim doma porad nemocneho 11 mesicniho synka, tento vikend porad 39 teplota 😕