1,5měsíční miminko - zácpa, plyny, máte zkušenost?

jaja_13
6. kvě 2017

Dobrý den, mám 1,5 měsíční miminko-prospiva dobre,plne kojena. Stolici má 1x za den, žlutou, ridkou (spíše vodovou). Od patka zničehonic velké křeče a plac-jsme hospitalizován v nemocnici. Všechny odběry krve, vytery,moc v poradku, ale dle ultrazvuku je plná plynu a ve střevech se jí to hromadí. Dle dr.je strevo pruchodne, nezauzlene. I přesto sama nic od patka nevytlaci, pouze za pomoci rekt.rourky. Prdy vyklepat taky nejdou. Dělám vše mozne,abych ji pomohla. Můj jídelníček je beze změny. Děkuji za nazory,zkusenosti,tipy co by mohlo pomoci☹

jaja_13
autor
6. kvě 2017

@jaja_13 ještě dodam,ze jsem nasadila včera espumisan před každým kojením 5 kapek a 1x 5ml biogaia kapek.

zmrzlinka
8. kvě 2017

Se synem jsem nevěděla co jsou prdiky a u dcery pomohla jedine rektální rourka.Vyskousela jsem vsechno a jedine rourka zabrala.Ve 4 měsících začala prdet sama 😁

kristynatita
8. kvě 2017

Neni to klasicka strevni detsla kolika? Alias "prdiky"? I my meli, a silne. Masaze briska fenyklovym olejickem, cviceni s nozkama, nahrivani briska, Babycalm, pokud nic nezabere, a uz neni jine cesty, tak nasadit Espumisan. Je to uz chemie, i v lekarne i lekar nam rikal, ze nasazovat az jako poslední moznost.

kristynatita
8. kvě 2017

Jinak do 3.mesice je to zcrla bezne. Vice u kluku, ale.muze byt i u holke, a to hodne. Jse o to, ze jeste nema vyvinuzou střevní mikrofloru, urcite nasadte probiotika! Jak pro vas, tak pro mimi. Po 3.měsíci by se mela kolika ztratit, strivko uz bide pracovat tak, jak ma. A určitě kojici dieta! A to prisna...

jaja_13
autor
9. kvě 2017

Espumisan ji nezabira,ba bych rekla,ze je to ještě horší. Zabraly kapičky biogaia. Rourku bych i pouzila,ale bojím se,aby si na ni nezvyklá a pak už nechtěla kadit a prdet jen s ní :(

nikinnna
9. kvě 2017

Zkoušela jsem:
Mast pupík- k ničemu
Biogaia-nepomohly,
Sab Simplex- pomáhal cca měsíc, pak už to nebyla taková sláva
Espumisan- spíš ho ještě víc nedýmal

Dneska mi dorazily na testování kapky Enticon, takže jsem zvědavá.
Je mi tvojí holčičky líto. Snad je to opravdu jenom tříměsíční záležitost, než se to zlepší...