Přírodní kosmetika pro děti, máte zkušenost?

ddeniska21
15. říj 2015

Maminky máte zkušenosti s přírodní kosmetikou pro děti? Která je dobrá?

pety91
16. říj 2015

Mě se osvědčila řada Altermed. Třeba Altermed Leciderm - na ekzémy špička. Aspoň u nás. Ráda uslyším cizí zkušenosti.

betelgeuzz
16. říj 2015

@pety91 altermed je přírodní? to se mi nějak nezdá.

betelgeuzz
16. říj 2015

@ddeniska21 používám alverde z DM a jsem spokojená. a nejen pro dítě, ale i pro sebe.

pety91
16. říj 2015

Já nevím nakolik je přírodní. Ale na jemnou dětskou pokožku a ekzém - na který jinak bylo nutno užívat lokálně kortikoidy zabral.

suzina08
16. říj 2015

Taky máme Alverde, používám jak pro sebe, tak pro malého a maximální spokojenost. Nevím sice, jak moc je to přírodní, ale každopádně je to bez silikonů 🙂

jitavrtule
18. říj 2015

@betelgeuzz Altermed je složením náhodou docela ok. Třeba zrovna Leciderm tělový krém:
Glycine soja oil, Aqua, Glycerin, Atelocollagen, Sodium hyaluronate, Panthenol, Glyceryl stearate, Lanolin, Butyrospermum parkii, Lecithin, Tocopheryl acetate, Cera flava, Cetearyl alcohol, Cetyl alcohol, Hydrogenated castor oil, Phenoxyethanol, Macadamia ternifolia seed oil, Alcohol denaturated, Ethylhexylglycerin

a i ostatní produkty jsou bez minerálních olejů.

jitavrtule
18. říj 2015

jinak z přírodní kosmetiky mám ráda Natura Siberica a některé věci od Alverde. Francouzská Born to Bio má fajn sprcháče.

ddeniska21
autor
21. říj 2015

Holčiny děkuji za tipy, určitě vyzkoušíme 🙂

kulatakosticka
4. pro 2015

Pro sebe a partnera mám alverde a laveru a pro děti weledu.