Světle modré svatební šaty. Doporučíte salon?

14. zář 2023

Ahoj všem 😊🩵
Příští rok nás čeká svatba a já 100% vím, že se budu vdávat ve světle modrých šatech, délka po kolena 😄 ale nevím jak obléct přítele, líbí se mu, že by se ženil v krémové. Měl jste někdo taky takové sladění? A můžete mi případně doporučit, salon kde by přítel našel to co hledá? Je trochu objemnější postavy XL/XXL. Určitě budu ráda, jestli máte třeba i fotky jak jste byli ladění na svatbě, chceme to mít hezké 😊

jahodi
14. zář 2023

já měla petrolejové, muž šedý oblek, slonovinovou košili a kravatu petrolejovou 👍

autor
14. zář 2023

@jahodi máš nějakou fotku prosím? 😊

jahodi
15. zář 2023
jahodi
15. zář 2023
jane46
15. zář 2023

Jake si to udelas... 😉 Ono pak staci nejaky jen detail, ktery vas sladi.

autor
15. zář 2023

@jahodi
@jane46
No nádherní jste 😍🤩

Já si říkala jestli mu nedat košili a vestu a hnědé kalhoty, mě se to moc líbí, ale dostal od Angry Beards sadu kravatu, kapesník a manžetové knoflíčky, tak chce mít sako 😃 jen právě řešíme ty barvy u něj, aby jsme spolu aspoň trochu ladili 😄
A jaký detail máš třeba na mysli? Já jsem na tyhle věci hrozný antitalent 😅🙈

jane46
15. zář 2023

Jak má třeba @jahodi, stačí kravata... Můj měl červené boty, ale my měli tu svatbu celkově trochu jinou než jsou tradice 🙂
Nemusí to být úplně na sílu, že bude mít stejně barevnou košili nebo oblek. Mě se líbí, když je v tom nějaký nápad, třeba ponožky v barvě šatů nevěsty. A ke krémovému obleku se modrá hodí... Bílou košili a třeba jen modrý vývazek, kapesníček. Nebo když to bude jen krémovo-bílá kombinace, tak to taky bude k Tobě vypadat parádně.

jahodi
15. zář 2023

my chtěli světlou petrolejovou košili a krémovou kravatu, ale taková košile se absolutně nedala sehnat, když jsme to řešili v týdnu před svatbou. Šaty jsem měla dávno a ženich představu taky, ale nějak nevyšlo chodit po obchodech dřív :D naštěstí to opravdu jde sladit i jen jedním detailem.

autor
15. zář 2023

@jane46 já si právě tu kombinaci nedovedu představit , tak mám trochu obavy aby to vypadalo hezky, jako nejde mi o to líbit se rodinám, těm se to líbit stejně nebude, ale chceme se líbit sobě 😊
@jahodi no taky to budu řešit tak 3 měsíce před svatbou, protože jsem stejně teď těhotná a termín mám přelom březen/duben 😅 a dívali jsme se na krémový oblek a sehnat takový je docela náročné, hlavně tam bude mít černé prvky (kravata, kapesník) , já budu mít černý podvazek a květiny tmavě modré a světle modré caly, budou umělé, protože živé takové nejsou 😅 já vlastně ty světle modré šaty.

jane46
15. zář 2023