Svědek. Jak originálně oznámit/požádat?

1. srp 2024

Ahojky, jak jste oznamovali nebo spíš žádali svědky? :D já mám v plánu dát kamarádce náramek s vyritím "svědkyně" a k tomu kartičku s textem, ale klidně další nápady beru. Přítel to ale chce nějak vtipně a nic nás nenapadá. Poradíte něco prosím? Klidně i ty tipy pro mě, ještě to můžu změnit :D moc děkujeme

veruuu_kubesovic
1. srp 2024

A nosila by to? Já bych se jednoduše zeptala, že "Mě čeká nejdůležitější událost v životě a že bych jí chtěla poprosit, jestli by mi šla za svedkyni?" Jak prosté...
Teda mě se takhle jednou ségra zeptala, za pár let poté jsem se jí takhle zeptala i já, žádné dárky jsme k tomu nepotrebovaly...

enoli
1. srp 2024

Normálně jsem se bratra zeptala, jestli mi půjde za svědka. Úplně si nemyslím, že by tohle potřebovalo nějakou zvláštní pozornost.

marketa1218
1. srp 2024

Žádné drama hele, jelikož to byla moje nejlepší kámoška, tak jsem jí to za horka všechno zavolala a zeptala se 😄.

safulik
1. srp 2024

Žádné drama bych s tím takhle nedělala. Já se zeptala sestry jestli by mi to odsvěčila - úplně stejně se zeptala ona mě. Partner jel tenkrát na domluvené pivo s kámošem a při té příležitosti se ho zeptal. Dali si na to panáka a bylo 🤷🏼‍♀️ nevidím v tom něco zase tak extra abych pro ně vytvářela dárky apod.

ivkasolavova
1. srp 2024

Já dostala náušnice které si mám vzít den svatby 😍Čokoládu , svíčku co vyrobila nevěsta sama .Potěšilo mě to .Jinak náramek je krásný nápad , a svědkovy co třeba koupit láhev vína nebo co pije a nechat udělat etiketu svědek ?

hennrietta
1. srp 2024

Volala jsem kámošce... "Ahoj, je to možná na rychlo, ale co děláš toto datum? Mohla bys mi jít, prosím, za svědkyni? Budu se vdávat." Ona řekla, že jo a pak jsme do ladily drobnosti. A svatbu jsme měli na úřadě s rodinou a svědky.