Zeštíhlující legíny, jaké máte zkušenosti?

krucis
8. dub 2015

Ahoj holky, zkouším se sebou něco dělat a přemýšlela jsem, že bych zkusila nějaké ty legíny. Vím tedy o dvou. Hot shapers, z teleshopingu a od Belindy active slimmer. Je mi jasný, že nezhubnu, když je budu nosit a nic nedělat, ale zajímalo by mě, zda to nějak působí (pomůže zeštíhlit, či pomůže s celulitidou atd.) Jaké máte zkušenosti? Konkrétně na Belindu nemůžu nikde najít žádnou užitečnou recenzi...

evelena
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
eva89pouzarova
9. dub 2015

Já se ponich taky dívala a recenzi jsem našla,jedné paní během noci sjížděli,prý je ponich hladčí kuže,nevím já si myslím že to nepomáhá na hubnutí.

frufrunka
29. dub 2015

@krucis Já mám výbornou zkušenost se značkou Solidea, mám model Silver Wave long. Jsou od kotníků až nad břicho, hodně mi pomohly po porodu na zatáhnutí břicha. Celulitidu výrazně zlepšují, jsou mi vyloženě příjemné, po celodenním nošení mám pocit krásně lehoučkých nohou. Nosím je i nadoma (i když teď s oteplením už to trochu flákám, protože jsou docela průhledné, nejdou nosit samostatně, leda s šortkami, sukní nebo tak) a hlavně vždycky na cvičení. Cena je šílená, ale komprese opravdu drží, nevytahávají se. Jedinou velkou nevýhodou je, že se do nich blbě souká a natahovat je po každé návštěvě wc, zejména, když se snažíš o pořádný pitný režim, není nic moc... 😀

madeila
24. kvě 2015

Nemám zatím osobní zkušenost,ale myslím, že to nemůže fungovat a hlavně být celou noc nacpaná v nějakých stahujících legínách mi přijde dost nepříjemné a nepohodlné. A pak je mít ještě celý den, no nevím..

kasim886
14. lis 2016
Uživatel kasim886 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od kasim886.

Holky, máte zkušenosti s anticelulitidnima leginama na cviceni?

frufrunka
17. lis 2016

@kasim886 Já jo, to jsou ty Solidea o kousek výše... Cvičit se v nich dá taky (a hlavně se tím zlepšuje a zesiluje celkový efekt legín, vlastně cvičení v nich se vyloženě doporučuje). Jedinou nevýhodou je, že pokud nemají v oblasti kalhotek moc prosvítat, tak je lepší přes ně navléci nějaké lehoučké kraťasy... Jinak jsou moc příjemné, já je nosím normálně nadoma i na chůzi. Spát bych v nich tedy nechtěla a ani jsem to nezkoušela, v posteli nesmím být nikde stažená! 🙂 Ale jako vedlejší příjemný efekt je to, že i když jsem celý den na nohou, nohy jsou večer lehoučké a neoteklé, je to určitě dobrá věc na lymfatický systém nohou a tím pádem vlastně na celulitidu... 🙂

kasim886
19. lis 2016
Uživatel kasim886 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od kasim886.

@frufrunka A pociťuješ nějaký rozdíl oroti "obyčejným" cvičebním leginám? Krom hebkých nohou? 🙂 Děkuji.

frufrunka
20. lis 2016

@kasim886 Jestli těmi "obyčejnými" myslíš třebas bavlněné, tak určitě ano, celulitidu to zredukovalo (ale současně s cvičením a stravou). Nohy byly hladší (co se týče celulitidy) a měla jsem pocit, že i pevnější. A hlavně mě to nutilo ke správnějšímu držení těla, protože jsem si koupila ty legíny s vysokým pasem, které stáhnou i bříško. Tak nějak mě to nutilo mu pomoci vnitřním zpevněním a správným držením... 🙂

kasim886
21. lis 2016
Uživatel kasim886 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od kasim886.

@frufrunka No, obyčejnými myslím prostě jednak bavlněné, ale i ty funkční... Já mám zatím jen ty funkční, ale beru je prostě jako kalhoty na cvičení, bez nějakého vedlejšího efektu 🙂 No, já jsem si právě říkala, že si tyhle asi koupím. Kde jsi je kupovala? Normálně ve sportu?

frufrunka
21. lis 2016

@kasim886 Nene, myslím, že to se ve sportu ani nesežene. Jsou považovaný za zdravotní - proti celulitidě a dají se myslím koupit jen na jejich webu - nějak punčochy zdravotní cézet, ale když zadáš do vyhledávače Solidea, tak to na gůglu vyjede hned jako první. Jen se připrav na šílenou cenu. Já tý investice ale rozhodně nelitovala a nelituju (zatím mám pořád ty jedny první, i když v šuplíku už leží nové, ale ty původní zatím pořád skvěle drží a pořád hezky stahují)... 🙂

kasim886
22. lis 2016
Uživatel kasim886 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od kasim886.

@frufrunka Já už jsem se po nich na netu dívala...Našla jsem ale i na jiných stránkách ty anticelulitidní...Ale aby byly "ty pravé" a cena byla kolem 500, tak ted nevím :/

kasim886
21. led 2017
Uživatel kasim886 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od kasim886.

Holky, tak jsem si říkala, že si je na netu objednám. Libí se nejleginy. Znáte ten shop? děkuju

frufrunka
21. led 2017

@kasim886 Tuhle stránku neznám, každopádně za zkoušku to stojí. Ceny mají super, otázkou je, jak dlouho budou mít legíny kompresní účinek, než se vytahají. Ale za tu cenu bych do toho šla. Jinak jestli můžu poradit z vlastí zkušenosti - určitě dlouhé a s vysokým pasem. Krátší se mi zařezávaly do lýtek a spíš to bylo kontraproduktivní, stejně tak nízký pas. Za mně jedině dlouhé s vysokým pasem a teď, v zimě, je to obzvlášť aktuální (snadno se dají obléknout pod džíny, kalhoty - zkrátka cokoliv, v létě je to malinko horší).

cizinkaa
22. led 2017

@madeila co neprijemne a nepohodlne... Ale hlavne podle mne hrozne nezdrave 😁

bredda
22. led 2017

@kasim886 já jsem si objednala z nejleginy.cz ty stahovačky livia bass bleu. Materiál super ale nestahujou nikde jinde než na břiše a i když jsem si vzala podle tabulek správnou velikost tak mě ten pas tak tlačil, že jsem ho nakonec vypárala. Teď jsem si koupila stahující legíny z nextu a ty jsou super doporučuju 🙂

bredda
22. led 2017

Tak jsem kecala nemám je z nextu. Jsou to push up legíny annes 😉

kasim886
22. led 2017
Uživatel kasim886 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od kasim886.

@frufrunka
Taky jsem teda určitě pro vyšší pas a delší kalhoty...ony fakt hodne stahuji, takze minimalne pak kvuli pohodli...

sarkakubi
23. led 2017
Uživatel sarkakubi je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od sarkakubi.

já osobně cvicim v anticelulitidnich leginach taky z nejleginy 🙂 Přišly na něco kolem 7 kil, tak snad pomůzou. Dost se v nich potim, to teda jo... tak treba to moje snazeni podpori 🙂

sandra_n
23. led 2017

Ahojte holky, záleží na tom co si od nich slibujete a jakou máte postavu. Já jsem opravdu hodně velká a měla jsem dost povolené zejména bříško a když vám ho něco podrží tak je to k nezaplacení. Myslím že pro Vás štíhlé, nebo s pár kily navíc, které chtějí jen vypadat trošku líp to cenu nemá.

kasim886
5. únor 2017
Uživatel kasim886 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od kasim886.

@sandra_n mám stejný názor 🙂 pomohly ti? nebo jsi je měla pro svůj pocit? 🙂

sarkakubi
7. únor 2017
Uživatel sarkakubi je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od sarkakubi.

Měla jsi je jen pro svůj dobrý pocit, nebo ti prislo, ze nejak pomahaji?