Zdravá strava

2. únor 2023

Zdravím všechny, co se snaží jíst zdravěji, snažím se si vše zapisovat do tabulek, ale mám problém zaplnit bílkoviny,mléčný vyrobky téměř nejím, není mi po nich dobře.

krisstina93
2. únor 2023

Tak vajíčka, luštěniny, nějaký proteinový nápoj, víc masa?

autor
2. únor 2023

@krisstina93 tak až na ten nápoj vše jím, tak kouknu po tom nápoji 👍

marianarem
2. únor 2023

Mozes si kupit aj rastlinne proteiny, predavaju to v roznych bio obchodoch. Tie mozes zamiesat do polievok, pridat do roznych placiek.

cilkat
4. únor 2023

Taky je možná na místě zvážit, jestli jsou poměry zivin v kalorickych tabulkách správně nastavené pro vás metabolismus... základní nastavení odpovídající přibližně materskemu mléku rozhodně nemusí vyhovovat dospelemu - vždyť si vemte, jak intenzivně dítě v tom prvním roce roste a buduje svalovou hmotu... Pokud jste se k tomu navrhla na kulturistiku, tak má vaše tělo jiné potřeby...
Tím neříkám, že nás jídelníček nestojí obecně zbytečně moc na škrobu... jen to, že rvát do sebe bílkoviny pod tlakem taky není zdravé a přednastavení tabulek nemusí být špatně 😉 .

ferda90
4. únor 2023

Ahoj, jestli můžu doporučit, tak ohledně stravy, co jíst a vše okolo doporučuji tady toho frajera. My jsme si u něj domluvili konzultaci online+jídelníček (spíš vhodné potraviny pro každého z nás) a velká spokojenost. Když se řídím tím, co mi doporučil, cítím se líp, celou dobu jsem jedla víceméně,, blbě,, potraviny ne moc vhodné pro mě, ale tohle pomohlo 🙂

hasara33
4. únor 2023

Proteinový nápoj je supr na doplnění bílkovin nicméně pokud ti nedělají dobře mléčné výrobky, tak s tím syrovátkovým proteinovým nápojem opatrně - je to v podstatě mléko 🤷‍♀️ zkus třeba jen nějaký vzorek a pokud ti to neudělá dobře, tak zkus rostlinné proteinové nápoje 😉

tereza0111
4. únor 2023

Tunak, sardinky, lusteniny, ovesne vlocky