Xbox Kinect, které hry jsou dobré?

limba111
3. únor 2015

Ahoj, chtěla bych poradit ohledně her ke Kinectu. Článek tady http://www.portalprozeny.cz/clanek/s-kinectem-c... mě asi definitivně nalomil přát si ho k narozkách a chci si nechat nadělit i nějaké hry rovnou. Co je dobré a účinné na hubnutí a formování postavy? Máte nějaké ověřené hry?

rousse
3. únor 2015

@limba111 je to super věc - už se těším, až po porodu začnu🙂 hry nevím, ale muž si hodně chválí Xbox 360 - your shape (několik DVD zaměřených na cvičení, kde ti to v podstatě udělá tréninkový plán, měří spálené kalorie, snímá tělo a říká, co děláš blbě - prostě fakt jak cvičení s osobním trenérem), pak mi koupil na moji žádost cvičení s Mel B, ale to jsem ještě nezkusila - chystám si to po porodu a pak jsou strašně fajn Kinectsports a Motionsports - tam je taková ta sportovní klasika: tenis, fotbal, ping-pong, box, baseball a mraky dalších - u toho si vyhrajeme nejvíc🙂

sisinka74
3. únor 2015

@rousse my ho meli taky. Puustela jsem si casto rafty a prekazky a bezva makacka 😀

rousse
3. únor 2015

@sisinka74 jo to jsme k tomu taky dostali jako zakladni vybavu a taky jsme to obcas pousteli🙂

limba111
autor
5. únor 2015

@rousse Díky. O tom tréninkovém plánu jsem už slyšela, ten si asi budu přát.