Výživový poradce, jídelníček na míru? Doporučte

catherine29
3. lis 2017

Ahoj, potřebuju pomoc… Vím, jak jíst zdravě, mám jasnou představu o tom, co bych chtěla a měla jíst, ale nedaří se mi to. Odbývám se, nejím, pak sním kde co nezdravé a kromě toho, že mi přibývají kila, jsem na sebe naštvaná. Vařím ráda, ale co prcek trošku odrostl a vyžaduje víc pozornosti, nějak se mi to nedaří, a flákám to. Takže hledám výživového poradce. Někoho, kdo by mi sestavil jídelníček na míru, abych dál svému tělu neubližovala. Vím, že nebudu mít problém dodržovat rozpis, mám problém si sama něco vymýšlet. Chtěla bych jíst co nejvíc lokálně, sezónně, tak, aby mi nezůstávaly zbytky. Zapojit pestré potraviny, jako třeba pohanku, ječmen, různé luštěniny… Zároveň bez různých suplementů. Kojím sice málo, ale kojím, takže bych radši jen přírodní věci. Znáte někoho, kdo by to zvládl? Protože já se obávám, že mám nereálné nároky…
Díky za každou odpověď, tip či doporučení.

malinkaelinka
3. lis 2017

Michal Josef Toth, kontaktuj ho na fb. Znám ho ze skupiny Fitness Motivation z fb, je to člověk, který se v oblasti výživy stále vzdelava a ví o tom opravdu hodně. Doporučuji i jeho knihy Co vám výživový poradci neříkají a Projezte se k novému tělu.

janina_8
3. lis 2017

Taky se přimlouvám za Michala J. Toth, napište mu na facebook , mám od něho jídelníček. https://www.facebook.com/Michael.Josef.Toth
můžete se i podívat na proměny v jeho skupině na fb jak už tady psala malinkaelinka.

kacasa
3. lis 2017

Dr Havlicek - Praha Domyno

catherine29
autor
3. lis 2017

@malinkaelinka
@janina_8 Já jsem někde četla, že už moc jídelníčky nedělá? Máte ho teď aktuálně?

plea
3. lis 2017

Záleží na tom, v akom meste hľadáš 🙂. Ja som začala chodiť k p.Tělupilovej - dá sa k nej objednať do Brna a do Šumperka. Zmeria klienta na prístroji inBody, zistí množstvo svalstva, tuku a ďalšie doležité údaje, premeria centimetre a zloží jedálniček. Mala som úplne rovnaké problémy - aj viem, čo je zdravé, ale keď deti mali zlú noc a ja málo spánku, spráskala som kde co 🙂. Po porode a pri kojení som paradoxne ešte pribrala a už som bola fakt zúfalá. S tým jedálničkom by to malo ísť dolu síce pomaly, ale bez hladu a jojo efektu. Za prvý mesiac som mala -1,5kg a -16 cm po obvodoch dole. Nie je to moc, ale ani ten jedálniček sa mi nedarilo dodržiavať úplne 100%, takže som spokojná a pokračujem ďalej. Má webové stránky, skús sa mrknúť.

janina_8
3. lis 2017

já mám od něho jídelníček od června,do dvou týdnů jsem ho obdržela, jedině že by toho měl hodně, a dal si pauzu ale toho raději kontaktujte a zeptejte se.

catherine29
autor
3. lis 2017

@plea Ideálně Olomouc, ale klidně si i udělám výlet, pokud by to nebylo každý týden.. Osobně mi to přijde trošku lepší, než přes internet, podívám se a díky za tip 🙂

catherine29
autor
3. lis 2017

@janina_8 Aha, tak to není dlouho, poptám se, děkuji.
@kacasa Děkuju, ale to je pro mě daleko.

ariadna12
3. lis 2017

Nemam osobni zkusenost, ale co zkusit Stop obezite? Maji i cviceni pro ty, co hubnou. Drzela jsem ze zdravotnich duvodu (problemy s travenim a nadvaha) pul roku krabickovou drazsi dietu, a pomohlo to, ale leze to do penez a podstatou je neprejidat se, jist zdrave a pravidelne, coz lze i bez ni.

plea
3. lis 2017

@catherine29 Kúpila som si u nej celý balíček vstupnej konzultácie, zostavenia jedálničku a 6 premeraní, je to na pol roka, takže sa budem chodiť merať každý mesiac 🙂. Je to fakt viac motivačné, keď viem, že to tam uvidím čierne na bielom 😀. Plus niekedy človek napr. neschudne na váhe, ale pritom mu ubudol tuk a pribrali svaly, čo je fajn a pritom može mať pocit, že teda niečo robí blbo a predčasne to vzdá...

catherine29
autor
3. lis 2017

@plea Jo, to právě taky potřebuju... A na kolik tě to vyšlo, jestli to není tajné? 🙂