Online fitness. Stojí to za to?

23. kvě 2023

Ahoj, máte někdo zkušenosti z online fitness. Jestli to za ty peníze stojí. Potřebuju se hýbat, zpevnit, zhubnout. Moc mi vadí moje aktuální postava. Momentalne mám 59 kg a chtěla bych tak max. 57 a hlavně zpevnit. Dál se někdo díky online fitness do formy ? (úprava jídelníčku je samozřejmosti). Posilovny pro mě nejsou, raději z pohodlí domova. I kvůli péči o dítě. Díky

barmil
23. kvě 2023

Zkuste tyna fitness kutna hora. Vedle svého studia má právě i online lekce, na to co popisujete je super pilates. Přihlásíte se přes rezervaci a přijde odkaz na video. Zpevní vnitřní svaly, držení těla a vypadáte pak vyšší a štíhlejší, v kombinaci s úpravou stravy vyrysuje krásně svaly. Záda, ruce, střed těla, zadek, nohy.
Chodím k ní cvicit 10let a online využívám, když nemohu dorazit osobně, odcvicim i v hotelu na služební cestě. https://www.tynafitness.cz/

ekou
23. kvě 2023

Za mě dobrá investice, člověk si vybere na či má zrovna náladu. Když člověk poctivě cvičí každý den alespoň 20min, tak výsledek je vidět. Já ho viděla, jen to bylo pomalejší... málo času, když člověk už má dítě :D

anita003
23. kvě 2023

Když jsem kvůli malé nemohla pravidelně do fitka, oblíbila jsem si aplikaci Fitify. Je to česká appka, dá se v ní navolit individuálně cokoliv - co chceš cvičit, jak (posilování, Tabata, Pilates atd.), s čím (činky, gumy, TRX, balón...), kolik na to máš času, kolikrát týdně... Jenom je teda asi nutné si zaplatit premium, já měla zkušební verzi, kterou jsem zapomněla odhlásit, tak jsem si nechtěně zaplatila celý rok 😀 ale ve finále jsem byla ráda, protože s tím cvičit byla fakt zábava a hrozně mě to chytlo...

cherie24
23. kvě 2023

Já si to docela dlouho platila, ale třeba jóga mě tam vůbec nesedla, cvičila jsem zejména lekce na zadek a zbytek jsem moc nemohla. Měla jsem diastázu a ještě mám pupeční kýlu,takže nakonec jsem začala docházet k fyzio a členství zrušila. Jinak mi to přišlo fakt super, člověk si vybere, na co má chuť, i na jak dlouho. Lekce byly celkem příjemné až na tu jógu, která by mě zrovna zajímala a jen kvůli cvičení na zadek to platit nebudu. 😀 Já to později i měla na půl s kamarádkou, ta hodně cvičila břicho a posilování a říkala, že to byl celkem mazec někdy.

nikishkaaaa
24. kvě 2023

Tak ja mam nainstalovane fitify a nove i online fitness. Fitify mam nainstalovane 2 mesice, kdy jsem ale i hodne omezila jidlo a zacala chodit na jumping. A zhubla jsem za 2 mesice 10 kilo. Ale uprimne mi to prijdou takove docela lehke protahovacky. Oproti tomu to online fitness mam teprve 3 dny, ale kazdou lekci, kterou odcvicim opravdu citim (boli me nohy, funim jak vlak...) 😀 tak by to asi melo byt ucinnejsi, aspon myslim. Ja to zatim kombinuji. Rano fitify, odpoledne online fitness

ekou
24. kvě 2023

@nikishkaaaa hlavně Markéta Stoklasová člověka odrovná a dotyčný z toho má ještě radost :D

nikishkaaaa
25. kvě 2023

@ekou nevede ona nahodou problemove partie? Takova ta "turbomyš"?

ekou
25. kvě 2023

@nikishkaaaa jop, ale je skvělá

kris_kubko
25. kvě 2023

Ahoj, já si zaplatila Královnu pláže na Pilateszive, dlouho jsem váhala, protože jsem si nebyla úplně jistá, jestli to dám a nebudou to jen vyhozený prachy. 🙂 No a dala jsem, chybí mi poslední dvě lekce z třetího, nejtěžšího modulu a je to hodně znát. Cvičit jsem začala hlavně kvůli vleklým problémům se zády, zhubnout jsem potřebovala taky. Mám od ledna dole 12 kg, zase svaly na rukou, hodně cviků už zvládám bez obtíží a udržím je břichem, záda nebolí. Jsou to jen půlhodinové bloky, což mi taky vyhovuje, cvičím 3-4x týdně. Samo že k hubnutí to chce víc, takže počítám kalorie, měla jsem půjčený rotoped a teď si koupila kolo... Ale na zpevnění, posílení, to je jak dělaný. A není to kupodivu nuda, když už jsem to vydržela i já, věčný prokrastinátor. 🙂

everme
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
autor
31. kvě 2023

Tak jsem předplatila a jsem spokojená. Zkusila jsem už jógu ta mi sedla, Fitbarre a problémové partie jsou skvělý. Upřímně mi velmi výhodnou vyhovuje tempo Markéty i to jak vysvětlí na co si dávat pozor atd. Takže peněz nelituji a děkuju za reference a doporučení všem i těm co mi dali tipy na jina cvičení.

ekou
31. kvě 2023

Já už dle toho cvičím cca od roku 2020🙂

crosst
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kacka1578
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
mjbkarol
22. čer 2023

Diky online fitness jsem se po prvni diteti dostala do zivotni formy. Byl cas a byla vule. Cviceni rozmanite, davala jsem si lelce jak jsem mela zrovna naladu. Nekvic mo sedla Katka Kristkova, ale to uz je na kazdem. Dodnes to doporucuji kudy chodim. Kez by ta vule byla i ted 😄

odula
22. čer 2023

@kacka1578 jidlo jo, pokud chceš opravdu dost hubnout . Pokud máš 59 a chces zpevnit a na 57, tak hubnout úplně nepotřebuješ, co potřebuješ je ... cvičit. Takže... 🤷🏼‍♀️

autor
22. čer 2023
odula
22. čer 2023

@autorka - co? Odpovidala jsem kacka1578, ktera radila, ze nejdulezitejsi je zmena jidelnicku. Tak jsem ji odpovedela, ze v tvym pripade, jelikoz jsi podle popisu stihla jak proutek, zmena jidelnicku dulezita nebude. Ale ze kdyz se ptas na cviceni tak asi budes chtit... cvicit. 🙂 jo jo, koukam ze kacka1578 svuj prispevek smazala, tak pak chapu, ze to, co jsem psala, nedavalo smysl :D

webrncz
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
webrncz
Odpověď byla odstraněná
Zobraz